Promocje bankowe

Banki mają rozbudowaną ofertę promocji oraz konkursów dla nowych i stałych klientów. Akredo zbiera i opisuje wszystkie najnowsze promocje bankowe w 2022 roku. Oferty specjalne to szansa na łatwą gotówkę za zrealizowanie prostych warunków lub lepsze warunki skorzystania z kredytów i produktów oszczędnościowych. 

Sprawdź jak uzyskać nagrody, bez czytania stron regulaminów. Wybierz kategorię promocji, która Cię interesuje lub sprawdź wszystkie aktualne promocje i konkursy. Zacznij zarabiać na bankach już teraz!

Wszystkie promocje

Bonus
200 zł
200 zł
Wakacyjna promocja: 200 zł z kontem w Pekao

Nowa promocja Konta Przekorzystnego od Pekao! Sprawdź jak łatwo można otrzymać 200 zł od Banku, tego z Żubrem i zyskaj darmowe konto! Warunki są na prawdę proste!

Bonus
Kieszonkowe 100 zł
Kieszonkowe 100 zł
Bonus dla młodych w Santander Bank Polska

Załóż nowe konto dla swojego dziecka w Santander Banku Polska i zapewnij mu kieszonkowe na start! Wprowadź córkę lub syna w świat bankowości i ułatw wasze kontakty w sprawach finansów! Sprawdź!

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
Własne M w Wielkim Mieście z Alior Bank

Alior Bank oferuje tańsze kredyty hipoteczne osobom szukającym miejsca zamieszkania w największych miastach w Polsce i ich okolicach.

Bonus
470 zł
470 zł
mKonto Intensive plus premia w mBanku

Szukasz konta najlepszego konta? Sprawdź ofertę mKonta Intensive dostępnego w promocji! Załóż rachunek osobisty premium w mBank, spełnij warunki i zgarnij bonus 470 zł!

Bonus
150 zł
150 zł
Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom w Pekao

Pekao wraca z XXVIII edycja promocji Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom! Załóż konto dla dziecka w Pekao i otrzymaj nawet 150 zł! Sprawdź jakie to proste!

Bonus
zwrot 150 zł
zwrot 150 zł
150 zł zwrotu wydatków sportowych z kartami kredytowymi Credit Agricole

Aż 150 zł zwrotu za wydatki sportowe opłacone kartą kredytową proponuje Credit Agricole. Promocja dla wybranych posiadaczy kart tego banku. .

Bonus
Smartwatch
Smartwatch
Smartwatche do wygrania z Kartą Wirtualną w Banku Pocztowym

Teraz konto osobiste wraz z Wirtualną Kartą Mastercard w Banku Pocztowym to szansa na wygranie smartwatcha Garmin Fenix 7. Poznaj szczegóły promocji.

Bonus
400 zł
400 zł
400 zł w wiosennej promocji konta Millennium 360

Millennium zaprasza nowych klientów oferując dużą nagrodę za konto osobiste! Sprawdź co musisz zrobić i skorzystaj z okazji na łatwe 400 zł!

Bonus
Program poleceń
Program poleceń
Lubię to polecam w Bank Millennium

Bank Millennium prowadzi bardzo ciekawy program poleceń, z którym możesz uzyskać aż 10 nagród! Polecaj konto Millennium 360˚ i wybieraj spośród 5 różnych nagród! Sprawdź jak działa Lubię to polecam!

Bonus
Konsolidacja bez prowizji
Konsolidacja bez prowizji
Łączysz kredyty w jeden z Citi Handlowym

Wraz z bankiem Citi Handlowym możesz połączyć zobowiązania o wartości do 150 000 zł w zamian za niższą ratę, nie płacąc przy tym prowizji!

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
Kieruj się na marzenia z Citibankiem

Bank Citi Handlowy udziela promocyjnych kredytów na kwotę nawet 150 000 zł bez prowizji. Prezentujemy szczegóły oferty!

Bonus
100 zł w punktach
100 zł w punktach
100 zł w punktach za rejestrację karty Pekao w Bezcenne Chwile

Czas na kolejną promocję banku Pekao i Mastercard. Tym razem za kartę płatnicza z wizerunkiem dla gracza zgarnąć można 100 zł w punktach programu.

Bonus
100 zł
100 zł
Zyskaj do 100 zł z Kontem w Porządku w Banku Pocztowym

Bank Pocztowy przygotował promocję, która ma zachęcić do założenia konta osobistego. Nagroda to tylko 100 zł, jednak warunki jej otrzymania są banalnie proste. Sprawdź!

Bonus
150 000 zł
150 000 zł
Wymieniamy – wygrywamy w Kantorze Walutowym w Alior Banku

Alior Bank przygotował kolejny konkurs, zachęcający do skorzystania z oferty konta osobistego i Kantoru Walutowego online! Do wygrania szereg atrakcyjnych nagród pieniężnych, w tym 15 000 złotych nagrody głównej. Łączna pula nagród to aż 150 000 zł! Poznaj warunki i zgłoś swój udział już teraz!

Bonus
450 zł
450 zł
Skocz po bonus w BNP Paribas

BNP Paribas łączy siły z siecią sklepów Żabka w promocji Konta Otwartego na Ciebie! “Skocz po bonus” to szansa na atrakcyjną nagrodę: 250 zł w bonach do wykorzystania w sklepach Żabka i 200 zł przelewem na konto. Sprawdź warunki i skorzystaj już teraz!

Bonus
400 zł
400 zł
Moc nagród z nowym kontem w Santander

Nowe konto osobiste w Santander jest dostępne w promocji! Załóż konto i zarób nawet 400 zł! Oferta dotyczy rachunków indywidualny, VIP oraz konta dla młodych!

Bonus
Oprocentowanie 8,1%
Oprocentowanie 8,1%
Wiosenne oszczędzanie w CitiHandlowy

Zacznij oszczędzać na Koncie Oszczędnościowym i skorzystaj promocyjnego oprocentowania 8,1%! Sprawdź warunki oferty i zacznij oszczędzać już teraz!

Bonus
Oprocentowanie 8%
Oprocentowanie 8%
Moc Oszczędzania na 8% w Santander Bank Polska

Zacznij oszczędzać na rachunku Konto Max Oszczędnościowe i skorzystaj promocyjnego oprocentowania 8%! Sprawdź warunki oferty i zacznij oszczędzać już teraz!

Bonus
Mniejsza marża
Mniejsza marża
Spełniaj marzenia z mBankiem

mBank zmniejsza marże kredytów hipotecznych w jedenastej już odsłonie swojego promocyjnego kredytu hipotecznego, spełniaj marzenia z mBankiem!

Bonus
100 zł
100 zł
100 zł za zwiększenie limitu na karcie Crédit Agricole

Większy limit na karcie kredytowej to większe możliwości. Zaś teraz w Credit Agricole oznacza to też bonus wysokości nawet 100 zł! Sprawdź szczegóły promocji.

Bonus
Kredyt dla bankowców
Kredyt dla bankowców
Kredyty Millennium dla pracowników branży bankowej i ubezpieczeniowej

Bank Millennium udostępnia preferencyjne warunki kredytowe dla pracowników branży bankowej oraz ubezpieczeniowej. Poznaj warunki oferty!

Bonus
100 zł moneyback
100 zł moneyback
100 zł zwrotu wydatków na podróże w Credit Agricole

Majowe podróże z kartą kredytową Credit Agricole są jeszcze bardziej opłacalne. 2% wydatków opłaconych kartą może do nas wrócić. To nawet 100 zł dodatkowych środków na koncie.

Bonus
350 zł
350 zł
CitiKonto - Nowe konto na wiosnę w Citi Banku

Nowe konto na wiosnę to oferta promocyjna Citi Konta! Jest to jedna z najprostszych promocji konta osobistego dostępnych na rynku, z ciekawą nagrodą. Sprawdź co musisz zrobić i ile możesz zyskać.

Bonus
Niższa prowizja
Niższa prowizja
Stałe oprocentowanie w Banku Pocztowym

W banku Pocztowym kredyt gotówkowy otrzymasz mniejszą prowizję, jeżeli wykorzystasz we wniosku specjalny kod rabatowy. Zdradzamy najnowsze hasło promocyjne i omawiamy warunki oferty.

Bonus
Niższy koszt kredytu
Niższy koszt kredytu
Promocja Ekokredyt w mBanku

Również mBank udziela ekokredyty hipoteczne. Do 06.06.2023 otrzymasz lepsze warunki kredytu na zakup ekologicznego mieszkania.

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
Pożyczka w ofercie specjalnej ING

ING Bank Śląski oferuje nowe, promocyjne kredyty gotówkowe, dzięki którym unikniesz opłat za prowizję. Poznaj szczegóły promocji!

Bonus
Niższy koszt kredytu
Niższy koszt kredytu
Promocja Wymarzone m z mBankiem!

Promocyjny kredyt hipoteczny mBanku w ramach promocji “Wymarzone m” powraca po raz 16!

Bonus
do 10 000 zł
do 10 000 zł
Wygraj jedną z 542 nagród z kartą kredytowa od Santander

Czas na konkurs kart kredytowych Visa od Santander Consumer Bank. Wygraj bony turystyczne o wartości 10 000 zł, hulajnogi elektryczne i inne nagrody!

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
Kredyt dobrze policzony w Pocztowym

Bank Pocztowy udziela kredytów gotówkowych nawet do 100 000 zł bez kosztów prowizji!

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
Kredyty gotówkowe bez prowizji w Millennium

W banku Millennium kredyt gotówkowy na kwotę do 40 000 zł otrzymasz zupełnie bez prowizji. Poznaj szczegóły oferty bankowej!

Bonus
200 zł na Zalando
200 zł na Zalando
Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie - promocja konta PKO

PKO Bank Polski proponuje bardzo ciekawą ofertę konta dla nastolatków i młodych dorosłych. Promocja “Łap chwile, a finanse ogarniaj na luzie” to szansa na łatwe 200 zł, ale już samo konto zapewnia bardzo wiele korzyści! Zapoznaj się z propozycją PKO i skorzystaj już teraz!

Bonus
Oprocentowanie 8%
Oprocentowanie 8%
Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w VeloBank

Zacznij oszczędzać na rachunku oszczędnościowym Elastyczne Konto Oszczędnościowe i skorzystaj promocyjnego oprocentowania 8%! Sprawdź warunki oferty i zacznij oszczędzać już teraz!

Bonus
Koszulka z autografem pashaBiceps
Koszulka z autografem pashaBiceps
Konto z bonusami dla graczy w Credit Agricole

Otwórz konto w banku Credit Agricole i otrzymaj koszulkę z autografem pashyBicpesa oraz nawet 60 zł na gry w Steam! To prawdziwa okazja dla gracza!

Bonus
420 zł
420 zł
Wspinaj się po okazje w BNP Paribas

Załóż darmowe konto osobiste w BNP Paribas i skorzystaj z szansy na dodatkowy bonus: 420 zł! Warunki promocji są niezwykle proste! Wystarczy aktywnie korzystać z konta. Sprawdź ofertę i wspinaj się po okazje z BNP!

Bonus
Bonus 900 zł
Bonus 900 zł
300 zł na Allegro i 600 zł moneyback z kartą kredytową Millennium

Bank Millennium promuje swoje karty kredytowe Mastercard Impresja i Gold wyjątkowymi bonusami. 300 zł w bonie Allegro i aż 600 zł moneybacku. Jak je zdobyć?

Bonus
900 zł
900 zł
Aż 900 zł w bonusach z kartą kredytową Citi Smiplicty

Rekordowa promocja w Citi Handlowy. Sięgnij po kartę kredytową Citi Simplicty i odbierz aż 900 zł w bonusach! Pula nagród ograniczona.

Bonus
zwrot 300 zł
zwrot 300 zł
300 zł zwrotu wydatków opłaconych kartą kredytową BNP Paribas

Zwrot wydatków z karty do nawet 300 zł przez 6 miesięcy dla nowych klientów BNP Paribas, którzy sięgną po karty kredytowe Mastercard.

Bonus
100 zł
100 zł
Program Poleceń Konta dla Ciebie GO! w Credit Agricole

Masz Konto dla Ciebie GO!? Skorzystaj z szansy na dodatkową gotówkę i zyskaj z Programem Poleceń dla nastolatków! Sprawdź ile zyskasz i jak zapewnić cały bonus!

Bonus
250 zł
250 zł
Do 250 zł za otwarcie konta Mobi w ING

Poznaj warunki promocji i otwórz konto dla młodych w ING! Zapoznaj się z warunkami promocji, zrealizuj wszystkie zadania stawiane przez ING Bank Śląski i zgarnij nagrodę 250 zł!

Bonus
555 zł
555 zł
555 zł dla Ciebie w Credit Agricole

Chcesz założyć konto i szukasz najlepszej okazji? Sprawdź propozycje Credit Agricole! Otwórz nowe bezpłatny rachunek i zgarnij dodatkową gotówkę - nawet 555 zł!

Bonus
100 zł dla dziecka
100 zł dla dziecka
100 zł KieszonkoweGO! w Credit Agricole

Credit Agricole daje 100 zł kieszonkowego do Konta dla Ciebie GO! Sprawdź jakie to proste i otwórz konto dla dziecka już teraz!

Bonus
660 zł
660 zł
TurboKARTA z Voucherem do Biedronka w Santander Consumer Banku

Sprawdź jak łatwo możesz uzyskać dodatkowe 660 zł! Warunki są bardzo proste! Wystarczy aktywnie korzystać z karty kredytowej, a bonus trafi na Twoje konto!

Bonus
80 zł
80 zł
Polecam mój bank - edycja 4 w Santander Bank Polska

Santander rozdaje nagrody za polecanie konta. Wygeneruj swój kod polecający, zapraszaj ile chcesz i odbierz do 5 nagród w miesiącu za każdego, kto założy konto z Twojego polecenia. Sprawdź jak polecić konto i jak odebrać nagrody.

Bonus
300 zł
300 zł
Przeniesienie konta do Credit Agricole

Chcesz zmienić bank? Skorzystaj z oferty Credit Agricole! Przenieś swoje konto w promocji i otrzymaj bonus 300 zł, za samo zapewnienie wpływów na konto!

Bonus
250 zł
250 zł
Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort w ING

Nowe konto w ING Banku Śląski zapewnia szansę nagrodę 250 zł! Sprawdź co musisz zrobić, aby zgarnąć łatwą gotówkę tylko za aktywność!

Bonus
600 zł
600 zł
Witaj w VeloBanku - promocja VeloKonta

Nowe konto osobiste w Velo Bank jest dostępne w promocji! Załóż VeloKonto i zarób nawet 600 zł! Sprawdź warunki i zobacz jakie to proste!

Bonus
8% na lokacie
8% na lokacie
Lokata na dzień dobry w PKO BP

Załóż Lokatę na dzien dobry w promocji PKO BP i skorzystaj promocyjnego oprocentowania 8%! Sprawdź warunki oferty i zacznij oszczędzać już teraz!

Bonus
Stała rata!
Stała rata!
Weź kredyt z pewnością w Credit Agricole

Credit Agricole oferuje stałe oprocentowanie oraz brak prowizji w ramach kredytu gotówkowego na dowolny cel. Wystarczy nie posiadać zobowiązań w banku!

Bonus
zwrot 50 zł
zwrot 50 zł
50 zł zwrotu z kartą kredytową Santander Consumer Bank

Zwrot moneyback w wysokości nawet 50 zł czeka na posiadaczy kart kredytowych Visa w Santander Consumer Bank. Odbierz zaproszenie, spełnij warunki i ciesz się bonusem!

Bonus
50 zł
50 zł
50 zł do Biedronki z kartą kredytową Santander Consumer Bank

Wydaj 2 x 25 zł kartą kredytową Visa Santander Consumer Bank i odbierz bon do sklepów Biedronka o wartości 50 zł! Promocja dla wybranych klientów.

Bonus
300 zł w punktach
300 zł w punktach
300 zł w punktach Bezcenne Chwile z kartą Grupy BPS

Zgarnij 24 000 punktów programu Bezcenne Chwile za założenie karty kredytowej Grupy BPS i rejestrację w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Pula nagród ograniczona!

Bonus
100 zł
100 zł
Program poleceń VeloBank

Sprawdź jak działa program poleceń Doceniam Velo - polecam Velo! Przedstawiamy ile możesz zyskać polecają innym VeloKonto. Zapoznaj się z prostą instrukcją i zacznij korzystać już teraz!

Bonus
Nawet 500 000 zł
Nawet 500 000 zł
Loteria Jesteś wygrywem w BNP Paribas

Bank BNP Paribas łączy siły z Żabką w promocji “Jesteś wygrywem” i daje szansę na wygraną do nawet 500 000 zł! Łączna suma nagród w promocji to aż 1 500 000 zł! Pomóż swojemu szczęściu aktywnie korzystając z konta osobistego BNP i zwiększ szanse na wygraną!

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
Pierwsza pożyczka w Pekao bez prowizji

Swoją pierwszą pożyczkę w Pekao otrzymasz bez prowizji. Zobacz atrakcyjne warunki promocyjnego kredytu!

Bonus
600 zł
600 zł
Cinema City - rok filmów za darmo z kontem Credit Agricole

Oglądaj filmy w kinach Cinema City za darmo z Kontem dla Ciebie w Credit Agricole! Skorzystaj z super promocji! Sprawdź jak dokładnie działa ta oferta i załóż nowe konto już teraz!

Bonus
500 zł
500 zł
Do 500 zł dla Ciebie w Programie Poleceń Credit Agricole

Zacznij korzystać z Programu Poleceń Credit Agricole! Niezmiennie, również w tej V edycji programu możesz zyskać aż 500 zł! Kod możesz przekazać dowolnej liczbie osób, co znacznie zwiększa szanse na Twój zarobek! Skorzystaj z okazji na łatwy zarobek!

Bonus
8% na lokacie
8% na lokacie
Nest Lokata Witaj w Nest Banku

Nest Bank proponuje super ofertę lokaty z wysokim oprocentowaniem! Promocja jest skierowana do nowych klientów. Sprawdź czy możesz skorzystać!

Bonus
10% na lokacie
10% na lokacie
Lokata Mobilna na Dobry Początek w Credit Agricole

Credit Agricole proponuje lokatę z najwyższym oprocentowaniem na rynku - aż 10%! Sprawdź ofertę i skorzystaj już teraz!

Bonus
Oprocentowanie 8%
Oprocentowanie 8%
Moje cele z promocyjnym oprocentowaniem edycja 3 w mBank

Zacznij oszczędzać na rachunku oszczędnościowym Moje Cele i skorzystaj promocyjnego oprocentowania 8%! Sprawdź warunki oferty i zacznij oszczędzać już teraz!

Bonus
8% na lokacie
8% na lokacie
Lokata z Funduszem V w Santander Bank Polska

Załóż Lokatę z Funduszem w promocji Santander Bank Polska i skorzystaj promocyjnego oprocentowania 8%! Sprawdź warunki oferty i zacznij oszczędzać już teraz!

Bonus
8,5% na lokacie
8,5% na lokacie
Lokata na Start w Inbank

Załóż Lokatę na Start w promocji Inbank i skorzystaj promocyjnego oprocentowania 8,5% Sprawdź warunki oferty i zacznij oszczędzać już teraz!

Bonus
Oprocentowanie 7%
Oprocentowanie 7%
Moja Skarbonka Edycja IV w Kasa Stefczyka

Zacznij oszczędzać na rachunku oszczędnościowym Moja Skarbonka i skorzystaj promocyjnego oprocentowania 7%! Sprawdź warunki oferty i zacznij oszczędzać już teraz!

Bonus
Konsolidacja bez prowizji
Konsolidacja bez prowizji
Sprawdź, czy możesz płacić mniej w Pekao

Przenieś swoje raty i miej z górki w promocji banku Pekao. Nowa oferta pozwala otrzymać nawet 250 000 zł na konsolidację zobowiązań bez prowizji.

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
Pożyczka bez prowizji w Velobank!

Velobank nie pobiera prowizji od udzielanych pożyczek w ramach promocji na prezenty duże i małe! Zobacz warunki i dowiedz się jak otrzymać 200 000 zł w atrakcyjnej cenie!

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
Pożyczka bez prowizji w PKO BP!

PKO BP oferuje pożyczki gotówkowe bez prowizji dla wszystkich klientów. Dowiedz się, jak otrzymać ponad 200 000 zł nie płacąc zbędnych opłat!

Bonus
Niższa prowizja
Niższa prowizja
Weź kredyt i zrealizuj swój plan w mBank

W mBanku kredyt gotówkowy otrzymasz mniejszą prowizję, jeżeli wykorzystasz we wniosku specjalny kod rabatowy. Zdradzamy najnowsze hasło promocyjne i omawiamy warunki oferty.

Bonus
450 zł
450 zł
Bankuj mobilnie w Alior Bank

Nowe konto osobiste w Alior Bank jest dostępne w promocji! Załóż Konto Jakże Osobiste i zarób nawet 450 zł! Sprawdź warunki i zobacz jakie to proste!

Bonus
Brak opłat
Brak opłat
Awansuj swój rachunek na mKonto Intensive w mBanku

Jesteś klientem mBanku? Już teraz ulepsz swoje konto na mKonto Intensive w promocji “Dla chcących więcej” i nie płać za prowadzenie konta przez 6 miesięcy! Sprawdź warunki promocji!

Bonus
720 zł
720 zł
720 zł premii z kartą BP Motokarta w Citibank

Czas na kolejną edycję promocji Citi i BP. BP Motokarta to szansa na nawet 720 zł zwrotu za wydatki na paliwo. Sprawdź szczegóły i zacznij oszczędzać na tankowaniu.

Bonus
450 zł
450 zł
eKonto osobiste plus premia w mBanku

eKonto w mBanku jest dostępne w promocji! Zarób nawet 450 zł aktywnie korzystając z usług konta i dodatkowych funkcji banku. Sprawdź co trzeba zrobić aby otrzymać wszystkie nagrody!

Bonus
Motorola Moto E22
Motorola Moto E22
Motorola Moto E22 za założenie karty Citi Simplicity

Zgarnij smartfona od Motoroli za założenie karty kredytowej Citi Simplicity. Wystarczy podpisać umowę i regularnie z niej korzystać przez 3 miesiące. Pula nagród ograniczona.

Bonus
Stała rata konsolidacji
Stała rata konsolidacji
Garść kredytów, jedna rata w Credit Agricole!

Credit Agricole oferuje konsolidacje zobowiązań z gwarancją stałej raty. Połącz swoje zobowiązania w jedno i nie martw się o zmiany w stopach procentowych.

Bonus
Odroczona spłata i brak prowizji
Odroczona spłata i brak prowizji
Kredyt odroczony w Alior Bank!

Decydując się na kredyt gotówkowy w Alior Bank nie musisz spłacać rat kredytu przez nawet trzy miesiące. Poznaj szczegóły i zakres promocji.

Bonus
480 zł zwrotu
480 zł zwrotu
480 zł zwrotu wydatków opłaconych kartą kredytową Credit Agricole

Zwrot moneyback w wysokości nawet 480 zł rocznie czeka na posiadaczy kart kredytowych w Credit Agricole. Sięgnij po karty Silver lub Gold, korzystaj z nich regularnie i zyskuj!

Bonus
do 400 zł
do 400 zł
PolecamBank w mBank

Program poleceń w mBanku to nawet 400 złotych za poleconego, nowego klienta mBanku. Polecaj konta osobiste lub cele inwestycyjne i zyskaj bonus za każdego, aktywnego, pozyskanego klienta banku. Czytaj więcej, jak uzyskać nawet 400 złotych za każdego poleconego klienta.

Bonus
1500 zł
1500 zł
Polecam Przekorzystnie w Pekao SA

Pekao SA wychodzi ze swoim programem o krok dalej w kolejnej już edycji Polecam Przekorzystnie. Teraz polecający oraz polecany dostają prezent od banku za założenie nowego konta Przekorzystnego. Sprawdź jak przystąpić do programu i jak zyskać bonus za nowego klienta banku Pekao.

Bonus
Mi Band 6 NFC
Mi Band 6 NFC
Płać smart w Alior Bank

Otwórz konto w promocji Alior Bank i zgarnij super nagrodę! Poznaj warunki oraz czas trwania promocji! Sprawdź i skorzystaj z oferty specjalnej Alior Bank już teraz!

Bonus
250 zł w punktach
250 zł w punktach
Punkty Bezcenne Chwile na start z kartami Mastercard Alior Bank

Zarejestruj swoją kartę debetową lub kredytową wydaną przez Alior Bank w Mastercard Bezcenne Chwile i odbierz bonus powitalny w postaci 16 000 lub 20 000 punktów. To od 200 do 250 zł bonusu!

Bonus
od 200 do 300 zł