Bonus

8% na lokacie

Nest Lokata Witaj w Nest Banku

Nest Bank rozbudował ofertę lokat! Do nowych klientów kierowana jest Nest Lokata Witaj, która jest dostępna na promocyjnych warunkach. Sprawdź ile możesz zyskać! Śpiesz się, oferta jest aktywna tylko przez 30 dni od założenia konta!

Nest Lokata Witaj - co to za promocja?

”Nest Lokata Witaj” to oferta promocyjnej lokaty dla nowych klientów Nest Banku z oprocentowaniem na poziomie 8% w skali roku! W ramach promocji można otworzyć lokatę na kwotę od 1000 do 20 000 zł. Do wyboru klienta są dwa okres lokacyjne: 3 lub 6 miesięcy. Sprawdź jak utrzymać oprocentowanie na wysokim poziomie!

Kto może skorzystać z promocji lokaty Nest Bank?

Z Nest Lokaty Witaj może skorzystać nowy klient Nest Banku, który otworzy konto osobiste. Promocyjną lokatę można otworzyć w terminie 30 dni od otwarcia rachunku.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania 8% na Nest Lokacie Witaj?

Oprocentowanie na Nest Lokacie Witaj jest uzależnione od czasu trwania lokaty oraz spełnienia dokładnie określonych warunków.

Otwierając lokatę na okres 3 miesięcy oprocentowanie rachunku wynosi 6%. Aby utrzymać promocyjne oprocentowanie należy udzielić i utrzymać zgody marketingowe na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon) w całym okresie trwania lokaty.

W przypadku lokaty na 6 miesięcy oprocentowanie wynosi aż 8%, pod warunkiem, że: udzielimy i utrzymamy zgody marketingowe na kontakt wszystkimi kanałami (SMS, PUSH, mail, telefon) w całym okresie trwania lokaty, zapewnienie w każdym pełnym miesiącu trwania lokaty: wpływów na Nest Konto min. 2000 zł oraz wykonanie 3 dowolnych transakcji (BLIK, karta lub przelew na inne konto.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

do odwołania

Bonus

Oprocentowanie 8%

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie