Bonus

Oprocentowanie 8%

Moc Oszczędzania na 8% w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska oferuje promocję do konta oszczędnościowego Konto Max Oszczędnościowe! Zyskaj 8% w skali roku do 29 czerwca 2023 dni i zacznij zarabiać na oszczędzaniu już dziś. Dowiedz się, jak wyglądają warunki promocji i zyskaj 8% na koncie oszczędnościowym Konto Max Oszczędnościowe w Santander Bank Polska.

Moc Oszczędzania na 8% - Co to za promocja?

Santander Bank Polska przygotował kolejna już edycję promocji obejmującej Konto Max Oszczędnościowe, oferując atrakcyjne, wysokie oprocentowanie środków 8% w skali roku.

Moc Oszczędzania na 8% - Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji może wziąć udział każdy pełnoletni obywatel Polski legitymujący się ważnym dowodem osobistym. Z promocji skorzystacmogą zarówno osoby, które już posiadają Konto Max Oszczędnościowe, jak i osoby, które dopiero w okresie trwania promocji otworzyły rachunek oszczędnościowy w Santander Bank Polska i wyraziły chęć udziału w promocji.

Moc Oszczędzania na 8% - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby otrzymać całą nagrodę wystarczy wyrazić chęć udziału w promocji, jeśli jest się już posiadaczem rachunku Konto Max Oszczędnościowe, lub założyć Konto Max Oszczędnościowe i wtedy wyrazić chęć udziału w promocji. Promocja obowiązuje nowe środki na rachunku Konto Max Oszczędnościowe, ale do kwoty maksymalnie 100 000 złotych. Środki powyżej tej wartości objęte będą oprocentowaniem 1% w skali roku. Okres naliczania promocyjnego oprocentowania zaczyna się w chwili dostarczenia nowych środków na rachunek Konto Max Oszczędnościowe i kończy z dniem 29 czerwca 2023 roku.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

08.06.2023

Bonus

Oprocentowanie 8%

Dla kogo

Dla posiadaczy Konto Max Oszczędnościowe

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5