Bonus

Brak prowizji

Pierwsza pożyczka w Pekao bez prowizji

Nowi jak i obecni klienci Pekao mogą otrzymać pożyczkę bez prowizji, jeżeli od lipca zeszłego roku nie posiadali aktywnego zobowiązania w banku. Poznaj warunki atrakcyjnej promocji z niskim RRSO.

Pożyczka bez prowizji

Jeżeli potrzebujesz dofinansowania po nowym roku, z pomocą przyjdzie ci bank Pekao. W jego aktualnej promocji, możliwe jest uzyskanie dofinansowania na kwotę od 1000 do 250 000 zł bez prowizji na czas spłaty do trzech lat. Ponadto korzystający z oferty klienci mogą odłożyć spłatę rat o trzy miesiące. Dzięki temu bez pośpiechu wykorzystasz pożyczone środki oraz przygotujesz się do spłaty zobowiązania.

Kto może przenieść raty?

Oferta dostępna jest dla wszystkich — zarówno nowych, jak i obecnych klientów Pekao. Jedynym wymaganiem jest brak aktywnego zobowiązania kredytowego w banku przynajmniej od pierwszego września 2022 roku. Jeżeli posiadałeś kredyt gotówkowy przed tą datą, wciąż możesz skorzystać z promocyjnej, “pierwszej”, pożyczki.

Jak skonsolidować zobowiązania bez prowizji?

Oferta dostępna jest tylko za porozumieniem z doradcą banku. W tym celu należy odwiedzić jeden z oddziałów lub zamówić rozmowę telefoniczną. Można tego dokonać na stronie internetowej oferty, wykorzystując funkcję “złóż wniosek”. Podasz w niej numer telefonu oraz okres, w którym chciałbyś, aby się z tobą skontaktować. Doradca sam do ciebie zadzwoni, wyjaśni ci szczegóły umowy oraz zaproponuje jej warunki.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

Brak prowizji

Dla kogo

Dla wszystkich klientów Pekao

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5