Bonus

Brak prowizji

Promocja dobiegła końca

Pożyczka bez prowizji… i wszystko gra w Citi Handlowym!

Citi handlowy oferuje nowym klientom pożyczki gotówkowe do kwoty 150 000 zł na okres do 60 miesięcy bez prowizji. Poznaj szczegóły oferty i dowiedz się, jak skorzystać z promocji!

Czym jest oferta Citi Bank “Pożyczka bez prowizji…i wszystko gra!”?

Citi Bank zachęca potencjalnych klientów do skorzystania ze specjalnej oferty kredytu gotówkowego. Tylko, jeżeli nie masz jeszcze konta w banku, możesz liczyć na dofinansowanie do 150 000 zł bez prowizji. Oferta objęta jest oprocentowaniem zmiennym 11,99% oraz dostępna na okres kredytowania od 9 do 60 miesięcy.

Tylko dla nowych klientów

Oferta banku dedykowana jest tylko nowym klientom, którzy nie posiadają jeszcze konta osobistego w Citibanku. Wraz z wnioskiem kredytowym należy wyrazić zgodę na założenie rachunku rozliczeniowego. Ostateczna wysokość kwoty oraz okres kredytowania zależeć będą od zdolności kredytowej klienta, nie mogą jednak przekroczyć kwoty 150 000 tysięcy na okres 60 miesięcy.

Jak otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy?

Promocyjna pożyczka dostępna jest na stronie internetowej banku. Wystarczy wcisnąć przycisk “złóż wniosek online” i wypełnić formularz. Wymaga on podania wielu informacji, w tym danych o zatrudnieniu. Dzięki temu, gdy oddzwoni do ciebie doradca banku, będzie on w stanie zaproponować ci wstępne warunki umowy. Wraz z nim przedyskutujesz swoje możliwości oraz dowiesz się, jak postępować dalej w ramach wniosku.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.2023

Bonus

Brak prowizji

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5