Bonus

Koszulka z autografem pashaBiceps

Konto z bonusami dla graczy w Credit Agricole

Credit Agricole przygotował super ofertę dla graczy! Otwórz konto i otrzymaj koszulkę turniejową z autografem profesjonalnego gracza pashyBicepsa oraz 60 zł na gry do wydania na platformie Steam! Sprawdź warunki i skorzystaj już teraz!

Konto z korzyściami dla gracza w Credit Agricole - co to za promocja?

Bank Credit Agricole kontynuuje popularną promocję konta osobistego sygnowaną wizerunkiem zawodowego gracza komputerowego pashyBicepsa - “Konto z korzyściami dla gracza”! Credit Agricole utrzymuje charakter promocji i zachowuje niemal wszystkie warunki.

W nowej edycji zmieniła się nagroda: wciąż można otrzymać koszulkę z autografem pashyBicpesa, jednak dodatkowy bonus w postaci voucherów do wykorzystania na platformie Steam został zmniejszony do 60 zł.

Niezmiennie, warunki promocji są bardzo proste. Aby otrzymać koszulkę wystarczy założyć dowolne konto osobiste Credit Agricole z kartą debetową Mastercard i wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Bony do Steam otrzymasz za aktywne korzystanie z konta przez okres 3 miesięcy.

Kto może skorzystać z promocji konta dla Ciebie w Credit Agricole?

Z oferty mogą skorzystać osoby w każdym wieku - również dzieci za zgodą i z pomocą rodzica lub opiekuna prawnego. Promocja jest skierowana do osób zainteresowanych otwarciem jednego z rachunków:

  • Konto dla Ciebie,
  • Konto dla Ciebie GO!,
  • Konto dla Ciebie MOVE!,
  • Konto dla Ciebie VIP.

 

Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały konto w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 roku. Co ważne, promocja nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez bank w tym samym czasie.

Co trzeba zrobić, aby dostać 60 zł na Steam i koszulkę z autografem pashyBicepsas?

Zasady dotyczące otrzymania koszulki turniejowej z autografem pashyBicepsa w ogóle nie zmieniły się w stosunku do poprzednich edycji promocji Credit Agricole. Jedyna zmiana dotyczy dłuższego czasu oczekiwania na dostarczenie koszulki - poprzednio był to okres 3 tygodni, a aktualnie jest trzeba będzie poczekać 4 tygodnie.

Aby otrzymać promocyjną koszulkę należy:

  1. Otworzyć wybrane konto w Credit Agricole, składając wniosek przez aplikację CA24 Mobile, przez internet, przez infolinię lub w placówce. Ważne! Konto dla Ciebie GO! otworzysz tylko w placówce bankowej z opiekunem prawnym.
  2. Zgłosić udział w promocji, podać dane adresowe oraz rozmiar koszulki. Link do formularza, w którym podasz wymagane dane, otrzymasz SMS-em w ciągu 5 dni od założenia konta.
  3. Gotowe! Koszulkę otrzymasz w czasie do 4 tygodni od momentu, kiedy wypełnisz swoje dane adresowe.

 

Jak wspominamy na początku, Credit Agricole zmniejszył drugą nagrodę w promocji konta dla graczy. Aktualnie bonus wynosi połowę tego co można było otrzymać w poprzednich edycjach.

Kody do Steam o łącznej wartości 60 zł otrzymasz za korzystanie z konta przez okres 3 miesięcy, w których wypełnisz przedstawione niżej warunki. Nagroda jest przyznawana w formie 3 kodów doładowujących konto Steam, każdy o wartości 20 zł - jeden kod za spełnienie warunków w jednym miesiącu.

Kod 20 zł do Steam otrzymasz, gdy:

  • zapłacisz kartą do konta min. 5 razy w miesiącu
  • minimum raz w miesiącu zalogujesz się do aplikacji bankowości CA24 mobile lub CA24 eBank.

 

Czas na spełnienie warunków jest liczony od kolejnego miesiąca, następującego po otwarciu konta. Jeśli nie spełnisz warunków w danym miesiącu - nagroda z ten okres przepada.

Przykładowo. W pierwszym tygodniu maja 2023 r. rejestrujesz się w promocji i zakładasz konto. Z początkiem czerwca otrzymasz koszulkę z autografem pashy na swój adres (czas oczekiwania może się wydłużyć. W czerwcu wypełniasz warunki do otrzymania pierwszego kodu. Ponownie wypełnij je w lipcu oraz sierpniu, a w wiadomości SMS otrzymasz 3 kody do Steam (3x20 zł).

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.12.2023

Bonus

60 zł na Steam Koszulka z autografem pashyBicepsa

Dla kogo

Nowy klient Credit Agricole

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5