Bonus

Koszulka z autografem pashaBiceps

Konto z bonusami dla graczy w Credit Agricole

Credit Agricole przygotował super ofertę dla graczy! Otwórz konto i otrzymaj koszulkę turniejową z autografem profesjonalnego gracza pashyBicepsa oraz 120 zł na gry do wydania na platformie Steam! Sprawdź warunki i skorzystaj już teraz!

Konto z bonusami dla graczy od Credit Agricole - co to za promocja?

Bank Credit Agricole przygotował ciekawą promocję kont osobistych, która jest skierowana do graczy! W ramach trzeciej edycji oferty specjalnej „Konto z bonusami dla graczy IV” możesz otrzymać koszulkę turniejową z autografem pashyBicepsa i nawet 120 zł do wydania na Steam!

Warunki promocji są bardzo proste. Aby otrzymać koszulkę wystarczy założyć dowolne konto osobiste Credit Agricole z kartą debetową Mastercard. Zdobycie wszystkich bonów do platformy Steam wymaga aktywnego korzystania z konta przez okres 6 miesięcy. Sprawdź co dokładnie musisz zrobić!

Kto może skorzystać z promocji konta Credit Agricole?

Z oferty mogą skorzystać osoby zainteresowane otwarciem rachunku:

Konto dla Ciebie,

Konto dla Ciebie GO!,

Konto dla Ciebie MOVE!,

Konto dla Ciebie VIP.

Ważne! Aby otrzymać bony do Steam konieczne jest posiadanie karty debetowej Mastercard Standard lub Platinium. Z promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały konto w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 roku. Promocja nie łączy się z innymi promocjami oferowanymi przez bank w tym samym czasie.

Co trzeba zrobić, aby dostać nagrodę 120 zł na Steam i koszulkę z autografem z kontem w Credit Agricole?

Aby otrzymać koszulkę turniejową z autografem pashyBicepsa, należy:

Otworzyć wybrane konto w Credit Agricole, składając wniosek przez aplikację CA24 Mobile, przez internet, przez infolinię lub w placówce.

Przystąp do promocji i podaj swoje dane adresowe oraz rozmiar koszulki. Link do formularza, w którym podasz wymagane dane, otrzymasz SMS-em w ciągu 4 dni od założenia konta.

Gotowe! Koszulkę otrzymasz w czasie do 3 tygodni od momentu, kiedy wypełnisz swoje dane adresowe.

Nieco więcej pracy wymaga otrzymanie drugiej nagrody, czyli kody do Steam o wartości 120 zł. Nagroda jest przyznawana w formie 6 kodów o wartości 20 zł każdy. Jeden kod 20 zł do Steam otrzymasz, gdy:

zapłacisz co najmniej 5 razy swoją kartą do konta w każdym miesiącu,

minimum raz w miesiącu zalogujesz się do aplikacji bankowości CA24 mobile lub CA24 eBank.

Masz 6 miesięcy zrealizowanie warunków. Oznacza to, że od kolejnego miesiąca, następującego po otwarciu konta, możesz starać się o nagrody. Jeśli nie spełnisz warunków w danym miesiącu - nagroda z ten okres przepada.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.2023

Bonus

120 zł na Steam Koszulka z autografem pashyBicepsa

Dla kogo

Nowy klient Credit Agricole

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie