Bonus

zwrot 150 zł

150 zł zwrotu wydatków sportowych z kartami kredytowymi Credit Agricole

Credit Agricole w najnowszej promocji zachęca do płatności kartą kredytową i aktywnego spędzania wolnego czasu. Zakup sprzętu sportowego przy użyciu “kredytówki” wydanej przez ten bank może nam zapewnić aż 150 zł zwrotu moneyback. Poznaj szczegóły promocji banku Credit Agricole, która przeznaczona jest dla wybranych posiadaczy kart kredytowych Visa i Mastercard.

150 zł zwrotu wydatków sportowych w Credit Agricole - co to za promocja?

Promocja "Zwrot za sportowe zakupy" to najnowsza akcja banku Credit Agricole, która zachęca nie tylko do korzystania z kart kredytowych, ale też aktywnego spędzania czasu. Za wydatki w sklepach sportowych, rowerowych i z odzieżą rodzinną otrzymamy 3% zwrotu moneyback. Maksymalnie wróci do nas aż 150 zł. Zmniejszy to zadłużenie na naszej karcie lub stworzy na niej nadpłatę.

Kto może wziąć udział w promocji Credit Agricole?

Promocja Credit Agricole przeznaczona jest dla wybranych posiadaczy kart kredytowych wydanych przez ten bank. Obejmuje to karty Visa/Mastercard Standard, Silver i Gold, Visa DOM oraz karty partnerskie Visa Carrefour i Mastercard Decathlon. Ważne, by karta nie była w okresie wypowiedzenie i nie posiadał żadnych zaległości w spłacie zadłużenia. Klienci zaproszeni do udziału w promocji zostaną o tym poinformowani w wiadomości SMS/e-mail lub za pośrednictwem bankowości internetowej/aplikacji mobilnej banku.

Co trzeba zrobić, by zdobyć 150 zł zwrotu w Credit Agricole?

Zasady promocji Credit Agricole są bardzo proste. Przede wszystkim musimy być zaproszeni do wzięcia w niej udziału. Jeżeli otrzymaliśmy taką wiadomość, to kolejne kroki nie powinny sprawić nam najmniejszego problemu. Oto jak zdobyć 150 zł zwrotu na kartę kredytową Credit Agricole:

  1. Do 15.06.2023 r. zrób zakupy w sklepie sportowym lub rowerowym i zapłać za nie kartą kredytowa wydaną przez Credit Agricole.
  2. Jeżeli nie masz pewności czy dany sklep zapewni Ci zwrot - zadzwoń na infolinię banku.
  3. Bank zwróci Ci 3% poniesionych tak wydatków. To maksymalnie aż 150 zł!
  4. Pieniądze trafią na konto powiązane z Twoją kartą jeszcze tego samego dnia. Zmniejszą aktualne zadłużenie lub stworzą nadpłatę.
  5. Listę punktów i kodów MCC, które biorą udział w promocji znajdziesz w regulaminie na stronie internetowej banku.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

14.06.2023

Bonus

150 zł zwrotu moneyback

Dla kogo

Zaproszeni posiadacze karty kredytowej

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5