Bonus

Brak prowizji

Promocja dobiegła końca

Zima na Swoim w ING

Kredyt hipoteczny w ING otrzymasz bez dodatkowej prowizji oraz ze zmniejszonym oprocentowaniem. Promocyjna oferta lwa dostępna jest dla kredytów od 100 000 zł i udostępnia okres kredytowania do 35 lat. Poznaj szczegóły promocji “Zima na Swoim w ING”.

Czym jest oferta ING “Zima na Swoim”?

”Zima na Swoim” to regularnie powracająca oferta promocyjna na kredyty hipoteczne dostępna w banku ING. W ramach usługi klienci banku mogą otrzymać kredyt hipoteczny z niższym oprocentowaniem oraz bez prowizji. Kredyt dostępny jest w czterech wariantach, oferujących łatwy start lub lekką ratę w wersji ze stałym, lub zmiennym oprocentowaniem.

W ramach promocji możesz otrzymać:

  • Od 100 000 do 1 500 000 zł.
  • Okres kredytowania do 35 lat.
  • Zima na Swoim — łatwy start: oprocentowanie 7,81% i prowizja 0%.
  • Zima na Swoim — lekka rata: oprocentowanie 7,76% i prowizja 1,00%.

Promocja z ubezpieczeniem

Aby skorzystać z oferty, klient musi zgodzić się na ubezpieczenie indywidualne kredytu hipotecznego oraz założyć lub posiadać konto w ING, na które będzie wpłacane minimum 2 000 zł miesięcznie. Każdy, kto zgodzi się spełnić te wymagania, może skorzystać z oferty. Jeżeli przed spłatą kredytu klient rozwiąże ubezpieczenie lub nie będzie wprowadzał wystarczających wpływów na konto, bank może jednorazowo podnieść marżę o 0,4 p.p.

Jak otrzymać promocyjny kredyt hipoteczny?

Z oferty można skorzystać, odwiedzając jeden z oddziałów banku lub wypełniając formularz kontaktowy na stronie internetowej ING. Pracownik banku oddzwoni do ciebie aby przedyskutować warunki promocji oraz pomoże oszacować, jakie warunki kredytowe będziesz w stanie uzyskać.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

15.01.2023

Bonus

Brak prowizji i mniejsze oprocentowanie

Dla kogo

Dla wszystkich klientów ING

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5