Bonus

Brak prowizji

Kredyty gotówkowe bez prowizji w Millennium

Bank Millennium udostępnia kredyty gotówkowe bez prowizji w ramach powracającej promocji. Jej najnowsza odsłona ma jeszcze bardziej atrakcyjne warunki od poprzedniej. Dowiedz się, jak na niej skorzystać.

Czym się cechują kredyty bez prowizji w Millennium?

Kredyt bez prowizji jest często spotykaną promocją w banku Millennium. Standardowo oferta ta pozwala otrzymać od 5 000 do 40 000 zł bez dodatkowych kosztów prowizji. Od niedawna oferta ta gwarantuje również stałe raty, przy RRSO 12,85%. Teraz również warunki kredytu uległy poprawie. Wcześniej mogliśmy wnioskować tylko o konkretne sumy. Obecnie w ramach promocji możesz otrzymać dowolną kwotę we wskazanym zakresie, co sprawia, że kredyt jest łatwiejszy w uzyskaniu dla osób, których zdolność kredytowa mogła utrudniać zaokrąglenie sumy o kolejne pięć tysięcy.

Oferta dla każdego ale pod warunkiem

Promocja banku Millennium dostępna jest dla wszystkich chętnych, należy jednak spełniać listę dodatkowych warunków:

  • Nie posiadać umowy pożyczkowej w Millennium od minimum roku.
  • Założyć konto w banku, na które będziemy przyjmować wypłaty z wynagrodzenia za pracę lub dochodu netto, o wysokości minimum 1 000 zł.
  • Zgodzić się na przetwarzanie danych osobowych przez bank.
  • Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne.

Jak otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy?

Aby otrzymać kredyt na promocyjnych warunkach należy złożyć specjalny wniosek za pomocą bankowości internetowej Millennium przed siódmym kwietnia, 2023 roku. Nowi klienci będą musieli w tym celu założyć konto osobiste. O pomoc przy złożeniu wniosku można poprosić również podczas osobistej wizyty w oddziale, gdzie asystenci pozwolą ci jednocześnie założyć konto i skorzystać z promocji.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

06.04.2023

Bonus

Kredyt bez prowizji

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie