Bonus

Brak prowizji

Kredyty gotówkowe bez prowizji w Millennium

W najnowszej, już trzeciej edycji “promocji na start”, bank Millennium oferuje dofinansowanie nawet 40 000 zł bez konieczności zapłaty prowizji. Poznaj szczegóły atrakcyjnej oferty banku.

Na czym polega “Promocja na start”?

Promocja na start edycja III to najnowsza odsłona regularnej oferty promocyjnej Millennium banku. Umożliwia ona wszystkim nowym klientom otrzymanie kredytu gotówkowego na kwotę od 5 000 do 40 000 zł bez dodatkowej opłaty prowizji.

Co więcej, promocyjny kredyt oferowany jest ze stałym oprocentowaniem do 12,13% w skali roku. Dzięki temu nie musisz się obawiać o zmiany stóp procentowych w trakcie okresu spłaty. Ten z kolei wyniesie od 48 do 70 miesięcy.

Dla klientów, którzy nie wnioskowali od roku

Promocja w banku Millennium jest dostępna teoretycznie dla każdego, choć skorzystają z niej przede wszystkim nowi klienci banku. Głównym wymaganiem jest brak kredytu w banku Millennium od przynajmniej 12 miesięcy. Jeżeli nie brałeś w tym banku pożyczek przez ostatni rok, pozostałe oczekiwania są łatwe do spełnienia:

  • Musisz posiadać lub zgodzić się założyć konto osobiste w banku Millennium.
  • Na konto należy zagwarantować miesięczny wpływ 1 200 zł.
  • Musisz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez bank oraz otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne.

Jak otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy?

Kredyt w promocji na start III otrzymasz po wypełnieniu formularza kontaktowego, który znajdziesz na stronie oferty bankowej. Doradca oddzwoni do ciebie, prezentując szczegóły oferty. Uzgodnisz z nim warunki umowy dostosowanej do twoich potrzeb, oraz sposób, w który zawrzecie umowę.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

29.06.2023

Bonus

Kredyt bez prowizji

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5