Bonus

150 zł

Promocja dobiegła końca

Konto MOVE z premią do 150 zł w Credit Agricole

Skorzystaj z okazji, załóż Konto dla Ciebie MOVE i zgarnij 150 zł aktywnie płacąc za zakupy i usługi! Poznaj warunki promocji i skorzystaj już teraz!

Konto MOVE z premią do 150 zł w Credit Agricole - co to za promocja?

Credit Agricole kontynuuje promocję konta dla młodych w wieku 18-26 lat, w ramach oferty specjalnej “Konto MOVE z premią do 150 zł”! To już czwarta edycja tej promocji. Oferta obowiązuje od 1 stycznia 2023 roku do 31 marca 2023 roku.

Nagroda - 150 zł - jest przyznawana za płatności zrealizowane z pomocą Konta dla Ciebie MOVE, przez okres 12 miesięcy od założenia konta. Wystarczy kilka płatności w miesiącu, aby otrzymać miesięczny bonus do 12,50 zł.

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego Credit Agricole?

Z oferty “Konto MOVE z premią do 150 zł” może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która: jest w wieku od 18 do 26 lat, posiada pełną zdolność do czynności prawnych, wypełnij wszystkie warunki promocji, złoży wniosek o przeniesienie konta wraz z upoważnienie.

Z udziału w promocji wyłączeni klienci, którzy posiadali dowolne konto osobiste w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 150 zł za nowe Konto dla Ciebie MOVE w Credit Agricole?

Załóż konto dla młodych i studentów w wieku 18-26 lat, wypełniając wniosek: w aplikacji CA24, na stronie internetowej Credit Agricole, w placówce stacjonarnej, telefonicznie przez CA24 Infolinię lub podczas wydarzenia promocyjnego. Wyraź wszystkie wymagane zgody marketingowe, zaakceptuj umowę i wybierz wyciągi z konta w formie elektronicznej. Aktywuj dostęp do bankowości elektronicznej i/lub aplikacji mobilnej Credit Agricole. Aktywnie płać za zakupy i usługi z pomocą różnych metod płatności, przez 12 miesięcy od założenia konta. W każdym miesiącu zrealizuj min. 5 płatności.

Twoja premia 150 zł nie jest gwarantowana. Premia to 3% wartości transakcji z danego miesiąca - maksymalnie 12,50 zł w jednym miesiącu. Masz 12 miesięcy na zebranie maksymalnego bonusu 150 zł.

Aby otrzymywać premię płać kartą debetową stacjonarnie lub online, BLIKiem, telefonem: Apple Pay lub Google Pay lub zegarkiem: Fitbit, Garmin, Xaomi, Swatch.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.2023

Bonus

150 zł

Dla kogo

Dla nowych klientów 18-26 lat

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5