Bonus

Stała rata konsolidacji

Garść kredytów, jedna rata w Credit Agricole!

Konsolidacja zobowiązań w Credit Agricole do odwołania będzie przebiegała ze stałą ratą. Złącz swoje zobowiązania w jedno z niższą, stałą ratą, na którą nie wpłyną zmainy stóp procentowych! Poznaj warunki oferty.

Czym jest oferta Credit Agricole “Garść kredytów, jedna rata”?

W ramach promocji “Garść kredytów, jedna rata” bank Credit Agricole umożliwia konsolidację zobowiązań z gwarancją stałej raty. Warunki konsolidacji w banku to:

  • Maksymalna kwota 200 000 zł.
  • Okres kredytowania do 120 rat.
  • Brak prowizji!
  • Stałe oprocentowanie.
  • RRSO 12,69%

Co ważne, limit kwotowy dotyczy samej wysokości kredytu, a nie wartości zobowiązań. Konsolidując swoje kredyty, możesz wnioskować o wyższą kwotę, a nadmiar przeznaczyć na dowolny cel!

Stałe raty dla wszystkich!

Oferta dostępna jest dla każdego, kto posiada lub jest chętny założyć konto osobiste w Credit Agricole. Naturalnie, łączna kwota potrzebna do spłaty zobowiązań nie może przekraczać 200 000 zł.

Jak otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy?

Aby skorzystać z oferty należy udać się na stronę banku i wcisnąć przycisk “weź kredyt”. Zostaniesz przekierowany do formularza kontaktowego. Wypełnij go, a oddzwoni do ciebie pracownik banku, który wyjaśni szczegóły umowy i przeprowadzi cię przez proces umowy. Pieniądze otrzymasz bez potrzeby wychodzenia z domu.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

do odwołania

Bonus

Konsolidacja ze stałą ratą

Dla kogo

Dla wszystkich klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5