Kredyt samochodowy w VeloBank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

10.49%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

14.08%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt samochodowy w VeloBank
4.9

Kredyt samochodowy w VeloBank - informacje o ofercie

Autokredyt dla Ciebie to oferta kredytu samochodowego na kwotę do 300 000 zł. Jest to oferta VeloBanku, którą cechuje szybki proces wnioskowanie, błyskawiczne podejmowanie decyzji kredytowej, oraz długi okres kredytowania. Przy zakupie nowego pojazdu możesz zdecydować się na spłatę w 144 miesiące. Odkupując pojazd używany, maksymalny okres kredytowania to 120 miesięcy. Jedynym dodatkowym wymaganiem do uzyskania kredytu jest wyrażenie zgody na zakup AC.

Przy oprocentowaniu zmiennym 10,49 %, RRSO kredytu wynosi 14,08%. Wnioskodawcy mogą wybrać raty w formie dopasowanej do ich potrzeb. Autokredyt dla Ciebie dostępny jest w trybie spłaty rat:

 • Stałych.
 • Malejących.
 • 50/50, 3x33% lub 4x25%.
 • Balonowych.

Autokredyt dla Ciebie przeznaczony jest na zakup nowych lub używanych samochodów, w tym pojazdów sprowadzanych z zagranicy. Kredyt może być wykorzystany do pokrycia również kosztów pośrednictwa bankowego i prowizji, a także dodatkowego wyposażenia samochodu. Jego maksymalna możliwa wartość to 300 000 zł lub 150% wartości pojazdu.

Decyzja o przyznaniu kredytu podejmowana jest na podstawie zdolności kredytowej wnioskodawcy oraz wieku wybranego samochodu. Możliwe jest kupno nawet kilkuletnich pojazdów. Im są one jednak starsze, tym ciężej będzie dostać kredyt na wysoką sumę.

Wnioskowanie o kredyt samochodowy w VeloBank

Aby otrzymać kredyt samochodowy w VeloBanku wystarczy spełniać podstawowe wymagania kredytowe:

 • Być osobą pełnoletnią.
 • Posiadać stałe źródło dochodu z dowolnej formy zatrudnienia, emerytury, lub renty.
 • Wykazać wystarczającą zdolność kredytową.

W trakcie ubiegania się o kredyt wystarczy posiadać wyłącznie dowód tożsamości oraz dostarczyć zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach. Przy wnioskach na szczególne kwoty VeloBank może przeprowadzić ocenę ryzyka kredytowego. Decyzja o przydzieleniu kredytu podejmowana jest zwykle w ciągu zaledwie kilku godzin od złożenia wniosku.

Wymagane dokumenty

Aby otrzymać kredyt samochodowy w VeloBank wystarczy posiadać dokument tożsamości oraz dokumentację potwierdzającą dochody. Może ona przyjąć formy umowy o zatrudnienie, czy zaświadczenia o otrzymywanej emeryturze lub rencie. W przypadku osób pracujących na umowie zlecenie lub umowie o dzieło może być konieczne wskazanie dochodu za okres kilku ostatnich miesięcy.

Podpisanie umowy o kredyt samochodowy

Niestety jedyną formą podpisania umowy jest osobista wizyta w oddziale, gdzie możesz samodzielnie podpisać dokument. Kredyt samochodowy nie jest wydawany przez internet.

Spłata kredytu samochodowego w VeloBank

Spłata kredytu odbywa się na warunkach harmonogramu spłaty zawartego w umowie kredytowej. Posiadając konto w VeloBanku skorzystasz ze spłaty automatycznej — bank we wskazanym terminie pobierze należną mu kwotę.

Przedterminowa spłata kredytu samochodowego

Klienci VeloBanku mogą w dowolnym momencie nadpłacać swoje zobowiązania. Przelane pieniądze w pierwszej kolejności pokryją koszta obecnej raty, a następnie zostaną przeznaczone na nadpłatę. Możliwa jest nadpłata celem skrócenia okresu kredytowania, dzięki czemu unikniesz odsetek. Alternatywnym rozwiązaniem jest rozłożenie nadpłaty na koszt wszystkich rat, dzięki czemu w kolejnych miesiącach będą one niższe.

Wakacje kredytowe w VeloBank

Kredytobiorcy mają prawo do karencji kredytowej zobowiązania w VeloBanku. Można skorzystać z niej po spłacie przynajmniej sześciu rat kredytu. Od momentu aktywacji usługi, przez następne trzy raty klient spłaca wyłącznie część odsetkową raty. Okres kredytowania zostaje wydłużony o czas trwania karencji. Wniosek o zawieszenie spłaty można złożyć e-mailem, za pomocą bankowości internetowej, telefonicznej lub w placówce banku.

Podsumowanie kredytu samochodowego w VeloBank

Kredyt samochodowy w VeloBank wyróżnia przede wszystkim błyskawiczna decyzja kredytowa. Bank obiecuje wydać odpowiedź nie później niż w dwie godziny od otrzymania kompletu dokumentacji. Sam proces wnioskowania jest również zaskakująco prosty. W połączeniu z możliwością wnioskowania o pokaźne sumy oraz długim okresem kredytowania, jest to zdecydowanie jedna z lepszych ofert na rynku kredytów samochodowych.

Zalety
 • Minimum formalności,

 • decyzja kredytowa już w dwie godziny,

 • finansowanie do 150% wartości pojazdu z Autokredytem dla Ciebie,

 • może być przeznaczony na zakup pojazdów nowych i używanych, w Polsce lub za granicą.

 • bez wpłaty własnej,

 • szeroki wybór form spłaty,

 • karencja kredytowa

 • kredyt nawet na 144 raty.

 • Wady
 • Obowiązkowe ubezpieczenie AC,

 • konieczność zabezpieczenia.

 • Najczęściej zadawane pytania o kredyt samochodowy w VeloBank

  Na czyje konto trafią pieniądze z kredytu? Moje czy sprzedawcy?
  Środki z Autokredytu dla Ciebie trafiają na twoje konto.
  Czy mogę dopisać kogoś do dowodu rejestracyjnego?
  Tak. Jeżeli zabezpieczysz pojazd poprzez przewłaszczenie z warunkiem zawieszającym, pojazd zostanie zarejestrowany na ciebie. Da ci możliwość dopisania do dowodu rejestracyjnego drugiej osoby.
  Czy kredyt w VeloBank można przeznaczyć na finansowanie samochodu z zagranicy?
  Tak, VeloBank pozwala na zakup pojazdu sprowadzane spoza kraju.
  Czy oferta kredytu samochodowego w VeloBank to oferta leasingu?
  Nie. Jest to kredyt gotówkowy na zakup pojazdu.
  Czy wykupienie polisy AC jest obowiązkowe?
  Tak. Nie ma sposobu na obejście wymogu zakupu AC.
  Czy mogę złożyć wniosek bez numeru VIN pojazdu?
  Możesz. Numer VIN będzie dostępny dopiero podczas wypełniania umowy ubezpieczeniowej.
  Czy VeloBank współpracuje z konkretnymi salonami samochodowymi?
  Nie. VeloBank udziela wyłącznie kredytów, bez współpracy z salonami. Bank poleca jednak sprawdzenie ofert na stronie internetowej autokatalog.pl.

  Opinie na temat kredytu samochodowego w VeloBank

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty