Bonus

600 zł

Promocja dobiegła końca

Bony na 600 zł do Biedronki z kartą kredytową Citi Simplicity

Citi Handlowy po raz kolejny ogłasza promocję na swoją kartę kredytową - Citi Simplicity. Tym razem wystarczy złożyć wniosek i regularnie płacić kredytówką, by zgarnąć nawet 600 zł z bonach do wydania w sklepach Biedronka. Zasady promocji są bardzo proste, a nagroda atrakcyjna. Nie warto też zwlekać, bowiem pula nagród jest ograniczona. Poniżej szczegóły najnowszej promocji na kartę kredytową Citi Simplicty.

Bony na 600 zł do Biedronki z Citi Simplicty - co to za promocja?

To już kolejna edycja promocji na kartę kredytowa Citi Simplicity. Tym razem za regularne płacenie kartą czeka nagroda w postaci bonów do sieci sklepów Biedronka. Do zdobycia jest 200 zł za pierwsze trzy miesiące płacenia kartą oraz po 100 zł za każdy z kolejnych czterech. Należy się jednak spieszyć, bowiem promocja obejmie tylko 1000 nowych umów na kartę.

Kto może wziąć udział w promocji Citibank i Biedronka?

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, z pełną zdolnością do czynności prawnych. Wystarczy, że po 1 stycznia 2020 roku nie posiadały one w Citibanku żadnej karty kredytowej. Nie ma wymogu posiadania konta czy innych produktów w Citi. Z promocji wyłączeni są też obywatele i rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 600 zł w bonach do sieci Biedronka?

Zasady promocji są bardzo proste, a najważniejsza będzie w niej systematyczność. Oto jak otrzymać 600 zł w bonach do Biedronki:

  • Do 16.08.2022 r. złóż wniosek o kartę kredytowa Citi Simplicty. W ciągu 10 dni dostarcz dokumenty potwierdzające Twoje zatrudnienie i dochody.
  • W pierwszy miesiącu posiadania karty zaloguj się co najmniej raz do bankowości internetowej.
  • Wykonaj kartą transakcje na co najmniej 300 zł w pierwszym, drugim i trzecim pełnym miesiącu jej posiadania. To zapewni Ci bon o wartości 200 zł!
  • Wykonuj transakcje na co najmniej 300 zł w kolejnych miesiącach (czwartym, piątym, szóstym i siódmym), a za każdy z nich otrzymasz dodatkowy bon o wartości 100 zł!
  • Łącznie możesz zdobyć aż 600 zł w bonach. Zostaną Ci one przekazane w bankowości internetowej w 60 dni od spełnienia powyższych warunków
Szczegóły promocji
Bank
Termin

15.08.2022

Bonus

600 zł

Dla kogo

Dla osób bez karty kredytowej w Citibank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5