Bonus

Bonus 900 zł

300 zł na Allegro i 600 zł moneyback z kartą kredytową Millennium

Kolejna promocja na karty kredytowe od Banku Millennium. Do zgarnięcia są karty podarunkowe na Allegro o wartości 300 zł oraz nawet do 600 zł w moneyback. Wystarczy sięgnąć po kartę kredytową Mastercard Impresja lub Mastercard Gold i regularnie z niej korzystać. Pula nagród jest ograniczona do pierwszych 20 000 wypełnionych wniosków o kartę, więc nie warto zwlekać. Załóż kartę kredytową w Millennium już dziś i odbierz bonusy!

300 zł na Allegro i 600 zł moneyback z kartą Millennium - co to za promocja?

Najnowsza promocja Banku Millennium dotyczy kart kredytowych Mastercard Impresja i Mastercard Gold. Zgarnąć można kartę podarunkową Allegro o wartości 300 zł, a także zwrot części wydatków karty - moneyback na łączną kwotę aż 600 zł. Pula nagród jest ograniczona. Bonusy otrzyma tylko 2000 pierwszych osób, które złożą wniosek o kartę.

Kto może wziąć udział w promocji Millennium?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich klientów Banku Millennium, którzy po 1 marca 2020 roku nie posiadali w tym banku karty kredytowej. Konieczne będzie też zalogowanie do aplikacji mobilnej banku, więc do wymogów zaliczyć należy też posiadanie w nim konta osobistego.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć bon Allegro i moneyback z kartą kredytową Millennium?

Zasady najnowszej promocji Banku Millennium nie są skomplikowane, ale będą wymagały od nas pewnej systematyczności i sumienności w wypełnianiu postawionych warunków. Jak zdobyć bonusy z kartą kredytowa Millennium Visa Impresja? Oto instrukcja krok po kroku:

  1. Do 30.06.2023 r. złóż wniosek o kartę kredytową Millennium Mastercard Impresja lub Millennium Mastercard Gold. Należy zrobić to za pośrednictwem bankowości internetowe. Minimalny limit, który uprawnia nas do udziału w promocji to 3000 zł. Pamiętajmy też o ograniczonej puli nagród i nie zwlekajmy z tym zbyt długo.
  2. Dodatkowo konieczne będzie wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych przez kanały elektroniczne. Bez tego nie otrzymamy karty podarunkowej Allegro.
  3. W każdym z kolejnych 3 miesięcy, następujących po miesiącu podpisania umowy, należy wykonać transakcje kartą na łączną kwotę minimum 500 zł. Bardzo ważne jest, aby ten warunek w każdym, kolejnym miesiącu. Wystarczy raz o tym zapomnieć, a warunek otrzymania nagrody nie zostanie spełniony.
  4. Po 3 miesiącach z transakcjami na min. 500 zł otrzymamy wiadomość SMS, w której znajdziemy kartę podarunkową o wartości 300 zł. Możemy wydać ją na dowolne produkty na portalu aukcyjnym Allegro.
  5. Zaś zwrot środków moneyback otrzymywać będziemy co miesiąc przez cały rok. W każdym miesiącu bank zwróci nam do 5% wydanej kwoty (nie więcej niż 50 zł miesięcznie). Łącznie więc możemy liczyć na zwrot aż 600 zł na konto naszej karty.
  6. Szczegóły, w tym listę transakcji, za które otrzymamy zwrot znajdziemy na stronie internetowej banku.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

29.06.2023

Bonus

300 zł do wydania na Allegro, 600 zł premii moneyback w ciągu roku

Dla kogo

Klienci banku bez karty kredytowej

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5