Bonus

300 zł

Promocja dobiegła końca

300 zł w punktach Bezcenne Chwile z kartą kredytową w PKO BP

PKO BP powraca z kolejną aktualizacją promocji w porozumieniu z programem Mastercard Bezcenne Chwile. Tym razem do zgarnięcia jest nawet 24 000 punktów o wartości 300 zł. Wystarczy zarejestrować w programie naszą kartę kredytową PKO Mastercard Platinum i spełnić kilka prostych warunków. Oferta zarówno dla nowych, jak i obecnych posiadaczy karty. Pula nagród ograniczona - warto się pospieszyć!

300 zł w punktach Bezcenne Chwile za kartę PKO Mastercard Platinum

Czas na kolejną promocję banku PKO BP, która promuje ich flagową kartę kredytową PKO Mastercard Platinum. Tym razem zyskać możemy aż 24 000 punktów programu Mastercard Bezcenne Chwile, o wartości aż 300 zł! Na szczęście zasady są bardzo proste, a wymagany od klienta wydatek stosunkowo niski. Co więcej udział w akcji będą mogli wziąć zarówno obecni właściciele karty kredytowej Mastercard Platinum, jak i ci, którzy dopiero ją wyrobią.

Kto może wziąć udział w promocji PKO BP?

W najnowszej promocji PKO BP mogą wziąć udział wszyscy dotychczasowi posiadacze karty Mastercard Platinum, jak i ci, którzy dopiero ją wyrobią. Ważne, by nie byli wcześniej zarejestrowani w programie Bezcenne Chwile.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 300 zł w punktach z kartą kredytową PKO?

Zasady udziału w promocji są bardzo proste, pamiętać jednak należy, że dotyczy ona tylko jednego rodzaju karty kredytowej z oferty PKO - Mastercard Platinum.

  1. Do 14.01.2023 r. podpisz umowę z PKO BP na kartę kredytową PKO Mastercard Platinum. Nie warto z tym zwlekać, bowiem pula nagród jest ograniczona. Jeżeli już posiadasz taką kartę to przejdź do kolejnego punktu.
  2. Również do 14 stycznia zarejestruj swoją kartę w programie Mastercard Bezcenne Chwile.
  3. W kolejnym miesiącu płać swoją kartą bezgotówkowo tak, by wydać minimalną łączną kwotę 100 zł. Może być to transakcja jednorazowa lub kilka mniejszych.
  4. Nagrodę, czyli 24 000 punktów programu o wartości 300 zł, otrzymasz na swój profil Bezcenne Chwile. Pojawi się tam najpóźniej do 25. dni kolejnego miesiąca.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

13.01.2023

Bonus

300 zł

Dla kogo

Dla obecnych i przyszłych posiadaczy karty PKO Mastercard Platinum

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5