Bonus

15 000 zł

10 urodziny Kantoru Walutowego w Alior banku

Kantor Walutowy Alior Banku obchodzi 10 urodziny. Z tego powodu Alior Bank zorganizował konkurs. Do wygrania atrakcyjne nagrody pieniężne. Żeby wziąć udział w konkursie wystarczy zostać lub już być użytkownikiem Kantoru Walutowego Alior Banku. Nie ma co czekać, tylko czas zabrać się za zbieranie punktów. Nie czekaj, weź udział w urodzinowym konkursie organizowanym przez Alior Bank.

10 urodziny Kantoru Walutowego - Co to za promocja?

Alior Bank dla wszystkich korzystających z Kantoru Walutowego Alior Banku przygotował konkurs. Za korzystanie z Kantoru Walutowego Alior Banku przewidziane są punkty. Różne akcje związane z Kantorem Walutowym dają uczestnikom punkty, a posiadacze największej ich ilości otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne.

Kto może wziąć udział w promocji - 10 urodziny Kantoru Walutowego?

Aby móc wziąć udział w konkursie w okazji 10 urodzin Kantoru Walutowego Alior Banku wystarczy posiadać polskie obywatelstwo oraz mieć ukończone 18 lat. Oczywiście niezbędnym warunkiem jest również korzystanie z Kantoru Walutowego Alior Banku. W konkursie udział wziąć mogą zarówno stali klienci, którzy używają i używali już usługi Kantoru Walutowego Alior Banku, jak i nowi klienci, którzy dopiero dokonali rejestracji w kantorze online.

Co trzeba zrobić, aby dostać nagrodę w 10 urodzinach Kantoru Walutowego?

Żeby móc wziąć udział w konkursie z okazji 10 urodzin Kantoru Walutowego Alior Banku trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem wspomnianej usługi. Konkurs podzielony jest na 4 etapy. W każdym etapie do zdobycia jest 25 nagród po 500 złotych. Dla osób, które przez wszystkie 4 etapy konkursu zebrały najwięcej punktów, mają szansę na dodatkowe nagrody w etapie czwartym. Nagród przewidzianych w czwartym etapie jest 23, z czego jedna główna nagroda - 15 000 złotych, nagroda za drugie miejsce - 10 000 złotych, nagroda za trzecie miejsce - 5000 złotych, oraz 20 nagród po 1000 złotych. Punkty zbieramy poprzez korzystanie z usług oferowanych przez Kantor Internetowy Alior Banku. Punkty otrzymać można w następujący sposób:

  • 4 punkty za płatność internetową lub stacjonarną kartą wielowalutową na min. 5 jednostek waluty,
  • 2 punkty za transakcję wymiany w Kantorze Walutowym za pośrednictwem aplikacji mobilnej Kantoru Walutowego,
  • 50 punktów za każdą skuteczną rekomendację Kantoru Walutowego,
  • 10 punktów za otrzymany przelew zewnętrzny z innego banku - maksymalnie 50 punktów w trakcie jednego etapu konkursu,
  • 25 punktów za posiadanie włączonej mobilnej autoryzacji PUSH - maksymalnie 25 punktów w trakcie trwania jednego etapu konkursu.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.10.2022

Bonus

1 x 15 000 zł 1 x 10 000 zł 1 x 5 000 zł 20 x 1000 zł 100 x 500 zł

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie