Bonus

8% na lokacie

Lokata na dzień dobry w PKO BP

Lokata na dzień dobry w PKO BP to doskonała szansa na atrakcyjne oprocentowanie. 8% na lokacie otwartej na 3 miesięce to wyjątkowa okazja. Nie czekaj, sprawdź jak zyskać bonus.

Lokata na dzień dobry - Co to za promocja?

Lokata na dzień dobry to lokata promocyjna dla nowych klientów banku PKO BP. Lokatę otworzyć można na okres 3 miesięcy, podczas których obowiązywać będzie promocyjne oprocentowanie 8% w skali roku. Otworzyć można jedną Lokatę na dzień dobry, a oprocentowanie obejmuje środki od kwoty 10 000 złotych do nawet 200 000 złotych.

Lokata na dzień dobry - Kto może wziąć udział w promocji?

Lokata przeznaczona jest dla nowych klientów banku PKO BP, którzy W okresie od 1 stycznia 2022 roku, do 8 grudnia 2022 roku nie byli klientami banku PKO BP. Aby skorzystać z promocyjnej lokaty, trzeba stać się klientem banku PKO BP, który od dnia 9 grudnia 2022 roku otworzył jedno z kont osobistych oferowanych przez PKO BP. Oferta lokaty pojawi się 5 dni od otwarcia konta, a założyć ją można do 30 dni od otwarcia konta. Aby to zrobić należy być osobą pełnoletnią z polskim obywatelstwem.

Lokata na dzień dobry - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać z oferty wystarczy otworzyć Lokatę na dzień dobry w okresie od 5 do 30 dni od otwarcia konta w PKO BP. Lokatę trzeba zasilić kwotą co najmniej 10 000 złotych. Lokatę otwieramy na 3 miesiące i przez cały jej okres obowiązywać będzie oprocentowanie rzędu 8% w skali roku dla środków do kwoty 200 000 złotych.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

do odwołania

Bonus

Oprocentowanie 8% w skali roku na lokacie

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5