Bonus

Oprocentowanie 6,5%

Promocja dobiegła końca

eKonto bardzo Oszczędnościowe w mBank

mBank oferuje promocję do eKonta Oszczędnościowego! Zyskaj 6,5% w skali roku na 90 dni dla nowych środków i zacznij zarabiać na oszczędzaniu już dziś. Dowiedz się, jak wyglądają warunki promocji i zyskaj 6,5% na eKoncie Oszczędnościowym w mBanku.

eKonto bardzo Oszczędnościowe - Co to za promocja?

mBank wystartował z kolejną już, 8 edycją promocji eKonto bardzo oszczędnościowe. Skorzystaj z promocji i zyskaj atrakcyjne oprocentowanie 6,5% w skali roku dla nowych środków na swoim koncie oszczędnościowym na kolejne 90 dni.

eKonto bardzo Oszczędnościowe - Kto może wziąć udział w promocji?

W promocji udział wziąć mogą klienci mBank, którzy posiadają eKonto Osobiste i wyrażą chęć udziału w promocji. Konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa, przynajmniej 18 lat, ważnego dowodu tożsamości oraz eKonta Osobistego w mBanku.

eKonto bardzo Oszczędnościowe - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać z promocji wystarczy być posiadaczem eKonta Osobistego w mBanku i wyrazić chęć udziału w promocji. Aby skorzystać z promocji należy w okresie trwania promocji 06.03.2023 - 27.03.2023 otworzyć eKonto Osobiste, lub będąc posiadaczem tego konta, wyrazić chęć udziału w promocji. Promocja obejmuje jedynie nowe środki, czyli wszystkie środki, które pojawią się na rachunku pod dniu, w którym klient zaakceptował warunki promocji. Nowe środki do kwoty 200 000 złotych zostaną objęte promocyjnym oprocentowaniem w wysokości 6,5%. Wszystkie środki powyżej tej kwoty posiadać będą standardowe oprocentowanie. Aby skorzystać z promocji należy nie posiadać eKonta Osobistego lub posiadać maksymalnie jeden rachunek eKonto Osobiste.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

26.03.2023

Bonus

6,5% w skali roku

Dla kogo

Dla stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5