Bonus

Brak prowizji

Pożyczka w ofercie specjalnej ING

ING zorganizował nową, specjalną ofertę kredytu gotówkowego. W ramach promocji unikniesz prowizji przy kredycie do kwoty nawet 30 000 zł! Poznaj szczegóły oferty!

Czym jest pożyczka w ofercie specjalnej ING?

ING rozpoczął nową, promocyjną ofertę na kredyty gotówkowe. Korzystając z oferty, możesz otrzymać nawet 30 000 zł bez opłaty za prowizję bez konieczności spełnienia żadnych specjalnych warunków. Jest to jednak dopiero początek oferty.

Pożyczka w ofercie specjalnej będzie miała jeszcze więcej bonusów, jeżeli spełnisz dodatkowe warunki. Po pierwsze, otrzymasz stałe oprocentowanie, jeżeli czas spłaty zobowiązania ustalisz na trzy lata. Bank obniży również wysokość samego oprocentowania z 11,49% na 10,99%, jeśli ubezpieczysz zobowiązanie.

Specjalne warunki dla każdego

Co zaskakujące, promocyjna oferta nie ma w zasadzie żadnych nietypowych wymagań. Wciąż konieczne będzie posiadanie lub założenie konta w banku, które posłuży spłacie zobowiązania. Szczegóły umowy będą zależały od dobranych przez ciebie warunków oraz twojej zdolności kredytowej.

W jaki sposób otrzymam kredyt hipoteczny od ING?

Aby skorzystać z promocji wystarczy wypełnić wniosek internetowy. Jeżeli posiadasz konto w banku, zrobisz to z poziomu swojego profilu internetowego. W innym przypadku należy wypełnić wniosek kontaktowy na stronie oferty i poczekać na telefon od doradcy finansowego.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

do odwołania

Bonus

Brak prowizji

Dla kogo

Dla nowych i obecnych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5