Ranking kont oszczędnościowych - czerwiec 2023

Ranking kont oszczędnościowych - czerwiec 2023
Ranking kont oszczędnościowych - czerwiec 2023
Ranking kont oszczędnościowych - czerwiec 2023

Sprawdź pozostałe rankingi:

Analizując oferty banków bierzemy pod uwagę nie tylko oprocentowanie standardowe, ale również oferty specjalne. Bazowe oprocentowanie rachunków jest aktualnie na bardzo niskim poziomie. Promocje umożliwiają skorzystanie ze znacznie lepszych warunków.

Sprawdź, gdzie znajdziesz najbardziej opłacalny rachunek oszczędnościowy. Skorzystaj z rankingu, zapoznaj się ze szczegółami oferty i załóż konto już teraz! Im dłużej prowadzisz konto oszczędnościowe, tym więcej możesz zarobić!

Konto Oszczędnościowe Plus od PKO BP na pierwszym miejscu!

PKO Bank Polski proponuje najlepsze konto oszczędnościowe na rynku. Rachunek można wygodnie obsługiwać z pomocą aplikacji iKO i serwisu internetowego iPKO. Konto Oszczędnościowe Plus gwarantuje:

  • 7,5% w skali roku - promocyjne oprocentowanie przez 60 dni dla nowych środków do 100 000 zł,
  • 0 zł otwarcie i prowadzenie konta,
  • 0 zł za pierwszy w miesiącu przelew z rachunku oszczędnościowego.

Wpłacając i wypłacając pieniądze z konta nie tracisz odsetek. W ramach konta oszczędnościowego możesz korzystać z usługi Autooszczędzania - ustalić metodę odkładania pieniędzy i regularnie oszczędzać wyznaczone kwoty.

Drugie miejsce rankingu zajmuje Otwarte Konto Oszczędnościowe ING

ING Bank Śląski oferuje jeszcze wyższe oprocentowanie w ramach promocji i dzięki temu zdobywa wysokie miejsce na podium! W ING można założyć rachunki aż w czterech walutach: PLN, EUR, USD lub GBP. W ramach oferty OKO od ING zyskujesz:

  • wyższe oprocentowanie 8% przez 3 miesiące od założenia konta, dla kwot poniżej 400 tys. zł,
  • 0 zł za przelewy internetowe na z konta oszczędnościowego na swoje konto osobiste w ING,
  • darmowe wypłaty BLIKiem z konta oszczędnościowego.

Z konta oszczędnościowego ING można wygodnie korzystać z pomocą aplikacji mobilnej. Można założyć dwa oddzielne rachunki oszczędnościowe. Realizuj Cele Oszczędnościowe odkładając pieniądze regularnie.

mBank zdobywa trzecie miejsce z eKontem oszczędnościowym

Równie dobrą ofertę konta oszczędnościowego, która zasłużyła na miejsce na podium rankingu zajmuje oferta mBank! Podobnie jak w przypadku pierwszego i drugiego miejsca, konto oszczędnościowe mBank jest dostępna w ramach promocji. Z ofertą specjalną zyskasz 8% oprocentowania przy oszczędnościach do 50 000 zł w ramach usługi Moich Celach, dla klientów którzy otworzą konto na selfie lub e-dowód.

Podstawowa oferta konta to możliwość bezpiecznego i bezpłatnego oszczędzania:

  • darmowe otwarcie i prowadzenie rachunku,
  • wygodny dostęp do środków z pomocą aplikacji mobilnej mBank,
  • 1 darmowa wypłata pieniędzy miesięcznie z rachunku bez utraty odsetek.

Oprocentowanie konta można zwiększyć zmieniając swoje konto standardowe na pakiet mIntensive. Z konta oszczędnościowego Premium również możesz korzystać za darmo!