Bonus

300 zł

Przeniesienie konta do Credit Agricole

Skorzystaj z możliwości przeniesienia konta w ramach promocji i zyskaj dwukrotnie! Nowe Konto dla Ciebie w Credit Agricole jest bezpłatny, a dzięki ofercie specjalnej “Przeniesienie konta 5” daje możliwość zgarnięcia bonusu 300 zł! Sprawdź co dokładnie musisz zrobić!

Przeniesienie konta do Credit Agricole - co to za promocja?

Credit Agricole już kolejny raz wydłuża promocję umożliwiającą przeniesienie rachunku osobistego w ramach oferty specjalnej o nazwie “Przeniesienie konta 6”. W ramach oferty można otrzymać 100 lub 300 zł. Warunki są bardzo proste - wystarczy zapewnić wpływy na konto przez okres 3 miesięcy od przeniesienia rachunku.

Przeniesienie konta pozwala na szybką i bezproblemową zmianę banku. Na Twoje życzenie bank przeniesie wszystkie dyspozycje przelewów, książkę kontaktów oraz środki na nowy rachunek. Wszystko to za darmo i bez Twojego udziału.

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego Credit Agricole?

Z oferty “Przeniesienie konta” może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która: posiada pełną zdolność do czynności prawnych, wypełnij wszystkie warunki promocji, złoży wniosek o przeniesienie konta wraz z upoważnienie.

Z udziału w promocji wyłączeni klienci, którzy posiadali dowolne konto osobiste w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 300 zł za przeniesienie konta do Credit Agricole?

Podpisać umowę konta z kartą do kont - Konto dla Ciebie lub Konto dla Ciebie VIP. Do wniosku dołączyć upoważnienie na przeniesienie konta, w którym podamy wszystkie niezbędne dane. Aktywować dostęp i zalogować się do konta przez CA24 ebank lub CA24 Mobile. Wybrać elektroniczne wyciągi z konta. Wyrazić zgody na otrzymywanie od ofert marketingowych od Credit Agricole na cały okres trwania promocji. Zapewnij wpływy na konto przez trzy miesiące od założenia konta.

Aby otrzymać maksymalny bonus 300 zł, musisz zapewnić wpływy na konto, na co najmniej 3 000 zł miesięcznie przez kolejne 3 miesiące kalendarzowe od zawarcia umowy o konto.

Ewentualnie, możesz otrzymać 100 zł, pod warunkiem wpływów na konto, na kwotę co najmniej 1 000 zł miesięcznie przez 3 miesiące.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.2023

Bonus

300 zł

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie