Bonus

500 zł

Do 500 zł dla Ciebie w Programie Poleceń Credit Agricole

Masz konto w Credit Agricole? Jesteś zadowolony z warunków oferowanych przez bank? Zacznij zarabiać z kontem, polecając je swoim znajomym! Twoi bliscy mogą zyskać dobre darmowe konto osobiste, a Ty zarobisz do nawet 500 zł! Sprawdź jak to zrobić!

Do 500 zł dla Ciebie w Programie Poleceń - co to za promocja?

Credit Agricole ruszył z 5 edycją programu poleceń Konta dla Ciebie! Za skuteczne polecenie 5 osobom można łącznie otrzymać 500 zł! Warunki udziału w Programie Poleceń są bardzo proste! Poznaj zasady i dowiedz się jak zacząć polecać konta Credit Agricole! Masz czas do 31 lipca 2023 roku!

Kto może wziąć udział w programie poleceń Credit Agricole?

Konto może polecać każda osoba, która posiada Konto dla Ciebie, Konto dla Ciebie VIP lub Konto dla Ciebie MOVE. W programie nie mogą wziąć udziału pracownicy banku Credit Agricole oraz placówek partnerskich. Co ważne, osoba, która otwiera konto z Twojego polecenia (polecony) nie może być klientem Credit Agricole po 31.12.2020 r.

Co trzeba zrobić aby dostać całą nagrodę 500 zł z programem poleceń Credit Agricole?

Jest to bardzo proste. Przedstawiamy instrukcję w prostych krokach:

  • Dołącz do programu - aktywuj dostęp w aplikacji CA24, w zakładce Korzyści → Program Poleceń lub w placówce banku lub przez infolinię: 19 019.
  • Po aktywacji programu otrzymasz swój kod polecania. Jest on taki sam przez cały czas trwania aktualnej edycji programu. Aby sprawdzić swój kod, wejdź w Korzyści → Program Poleceń - możesz go skopiować lub udostępnić za pomocą przycisku.
  • Możesz przekazać kod, dla dowolnej liczby osób. Twój znajomy musi podać Twój kod polecenia przy otwieraniu wybranego konta. W obecnej edycji programu dostaniesz maksymalnie 5 premii, czyli 500 zł.

Premię otrzymasz za skuteczne polecenia, wymaga to spełnienia następujących warunków:

  • nowy klient z Twojego polecenia, otworzy konto i zapewni wpływ na rachunek min. 300 zł najpóźniej do końca kolejnego miesiąca kalendarzowego po dniu otwarcia konta,
  • Ty i polecony musicie mieć otwarte konta w dniu wypłaty premii.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.07.2023

Bonus

5 x 100 zł

Dla kogo

Dla nowych i obecnych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5