Bonus

100 zł dla dziecka

100 zł KieszonkoweGO! w Credit Agricole

Szybko, łatwo i korzystnie. Tak można w skrócie opisać promocję konta dla dziecka, przygotowaną przez bank Credit Agricole. Warunki są bardzo proste! Zrób prezent swojemu dziecku i załóż mu konto z szansą na premię 100 zł!

100 zł KieszonkoweGO! w Credit Agricole - co to za promocja?

Credit Agricole proponuje atrakcyjną ofertę konta dla dziecka w ramach promocji “100 zł KieszonkoweGO!”. Wystarczy założyć Konto dla Ciebie GO! w terminie od 1 kwietnia 2023 roku do 30 czerwca 2023 roku i aktywnie płacić za zakupy i usługi z pomocą konta!

Wystarczy minimalna aktywność przez 5 miesięcy od założenia konta - min. 3 płatności miesięcznie, aby zgarnąć cały bonus!

Kto może skorzystać z promocji konta dla dzieci Credit Agricole?

Z oferty “100 zł KieszonkoweGO!” może skorzystać: rodzic w imieniu dziecka lub osoba niepełnoletnia powyżej 13 roku życia, która posiada zgodę na założenie konta, osoba, która chce założyć konto dla swojego podopiecznego w wieku od 13 do 18 lat.

Konto dla dziecka w ramach oferty specjalnej można założyć tylko w placówkach stacjonarnych lub punktach obsługi klienta. Z udziału w promocji wyłączeni klienci, którzy posiadali dowolne konto osobiste w Credit Agricole po 31 grudnia 2020 r.

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 100 zł za nowe Konto dla Ciebie GO! w Credit Agricole?

Udaj się do najbliżej placówki Credit Agricole i zapytaj o dostęp do promocji konta dla dziecka. Podpisz umowę o Konto dla Ciebie GO! i zamów kartę debetową do konta. Przez pięć miesięcy od założenia konta, wykonaj co najmniej 3 płatności miesięcznie, aby otrzymać premię 20 zł za każdy miesiąc. W każdym miesiącu co najmniej 1 raz zaloguj się do CA24 Mobile lub CA24 eBanku. Premia za każdy miesiąc spełnionych warunków zostanie wypłacona na konto nie później niż na koniec kolejnego miesiąca kalendarzowego.

Aby otrzymywać premię płać kartą debetową stacjonarnie lub online, BLIKiem, telefonem: Apple Pay lub Google Pay lub zegarkiem: Fitbit, Garmin, Xaomi, Swatch.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

29.06.2023

Bonus

100 zł

Dla kogo

Dla nowych klientów 13-18 lat

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5