Bonus

300 zł

Promocja dobiegła końca

300 zł w bonach Allegro z kartą kredytową Santander Bank Polska

Santander Bank Polska rusza z kolejną promocją swoich kart kredytowych. Tym razem za wyrobienie “kredytówki” i regularne z niej korzystanie otrzymamy 300 zł do wydania na Allegro. Dodatkowo zostaniemy zwolnieni z opłat za kartę na okres 6 miesięcy. Pula nagród jest ograniczona do 2500 nowych wniosków, więc warto się pospieszyć.

300 zł w bonach Allegro z kartą kredytową Santander - co to za promocja?

Założenie karty kredytowej w Santander Bank Polska opłaca się teraz jeszcze bardziej. Za wyrobienie karty i regularne z niej korzystanie otrzymać możemy e-bon Allegro o wartości 300 zł. Dodatkowo zostaniemy też zwolnieni z opłat za kartę przez 6 miesięcy.

Kto może wziąć udział w promocji na karty kredytowe Santander Bank Polska?

Promocja przeznaczona jest dla klientów posiadających konto osobiste w Santander Bank Polska, którzy jeszcze nie wyrobili w nim karty kredytowej. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by dołączyć do grupy klientów Santander już w trakcie trwania promocji.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 300 zł do wydania na Allegro z kartą Santander?

Zasady udziału w promocji są bardzo proste, nagrodzone zostanie przede wszystkim regularne korzystanie z karty kredytowej. By otrzymać powitalne e-bon na Allegro o wartości 300 zł należy:

  1. Do 29.11.2022 roku zarejestrować się w promocji przy pomocy specjalnego formularza na stronie internetowej banku.
  2. Również do 29.11.2022 roku złożyć wniosek o kartę kredytową za pośrednictwem swojej aplikacji mobilnej lub bankowości internetowej.
  3. Po otrzymaniu karty w okresie od 4.11.2022 roku do 31.12.2022 roku wykonać nią przynajmniej 5 transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł.
  4. Spełnienie powyższych warunków sprawi, że otrzymasz 300 zł do wydania na Allegro (w formie e-kodu), a także zwolnienie z opłat za kartę na okres 6 miesięcy.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

28.11.2022

Bonus

300 zł w bonach Allegro, zwolnienie z opłat za kartę przez 6 miesięcy

Dla kogo

Obecni klienci Santander Bank Polska, którzy nie mają w nim karty kredytowej

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5