Bonus

Brak opłat

Promocja dobiegła końca

Awansuj swój rachunek na mKonto Intensive w mBanku

Skorzystaj z szansy na darmowy rachunek premium w mBanku w promocji “Dla chcących więcej”! Ulepsz swoje konto do mKonta Intensive i nie płać za prowadzenie rachunku oraz obsługę karty! Sprawdź warunki promocji! Przekształć swoje konto już teraz!

Dla chcących więcej - XII edycja - co to za promocja?

mBank kontynuuje promocję mKonta Intensive skierowaną do aktualnych klientów banku - Dla chcących więcej! W ramach oferty specjalnej możesz ulepszyć swoje eKonto do poziomu premium i skorzystać z darmowej obsługi rachunku! Zmień swój rachunek na mKonto Intensive z prowadzeniem za darmo przez 6 miesięcy. Dodatkowo zyskaj Kartę Visa Świat Intensive za darmo przez 12 miesięcy.

Co jeszcze gwarantuje mKonto Intensive?

  • darmowe wypłat z bankomatów w Polsce i za granicą, 
  • bezpłatne przelewy ekspresowe,
  • preferencyjne warunki kredytowania - niższe oprocentowanie i marżę, promocje,
  • wysoko oprocentowane rachunki oszczędnościowe,
  • obsługa premium - Twój osobisty ekspert w placówce.

To już 12 edycja tej prostej promocji mBanku. Poznaj zalety konta premium i skorzystaj już teraz! Wniosek złożysz online przez aplikację lub bankowość elektroniczną.

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego premium mBank?

W promocji może wziąć udział każda osoba, która posiada w mBanku rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy inny niż mKonto Intensive. To jedyny warunek udziału w promocji. Wystarczy dostęp do bankowości internetowej lub wizyta w najbliższym oddziale banku.

Co trzeba zrobić, aby za bezpłatne mKonto Intensive?

  1. W czasie trwania promocji złóż wniosek o przekształcenie swojego konta na mKonto Intensive i wypełnij oświadczenie o przystąpieniu do promocji - można to zrobić online.
  2. W przypadku przekształcenia rachunku z aktywnym kredytem odnawialnym musisz podpisać aneks do umowy kredytu na podstawie, której nastąpiło uruchomienie kredytu odnawialnego - o ile aneks jest wymagany.

To wszystko! Dyspozycja zostanie zrealizowana w przeciągu nawet kilku minut, a okres promocyjnie darmowego konta będzie liczony od następnego miesiąca rozliczeniowego.

Przykład: Pan Kowalski przystąpił do promocji w dniu 1 grudnia 2022 roku. Okres 6 miesięcy promocyjnych warunków prowadzenia konta liczymy od dnia 1 stycznia 2023 roku i brak opłaty będzie obowiązywał do dnia 30 czerwca 2023 roku. Okres darmowej obsługi Karty Visa Świat Intensive wynosi 12 miesięcy i potrwa do 31 grudnia 2023 roku.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

mKonto Intensive za darmo przez 6 miesięcy

Dla kogo

Nowy klient

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5