Bonus

Konsolidacja bez prowizji

Promocja dobiegła końca

Sprawdź, czy możesz płacić mniej w Pekao

Bank Pekao oferuje atrakcyjne konsolidacje, nawet na kwotę 250 000 zł. Wraz z konsolidacją możliwe jest otrzymanie dodatkowej gotówki na dowolny cel. Jeżeli się na nią zdecydujesz, nie zapłacisz prowizji.

Konsolidacja z pożyczką

Kredyty konsolidacyjne polegają na pożyczeniu od banku pieniędzy, które przeznaczamy na nadpłatę trwających zobowiązań. W ten sposób zostajemy zwolnieni z kosztów odsetkowych za nadpłacony okres oraz nie musimy się już martwić o kilka różnych, comiesięcznych płatności. Zostajemy z jedną ratą, niższą od sumy poprzednich. Nowe zobowiązanie będzie droższe, jednak długi okres kredytowa31nia sprawia, że mniej je odczuwamy w życiu codziennym.

Coraz więcej osób zaczęło sięgać po konsolidacje w wyniku nieustannego wzrostu stóp procentowych. Jak się można domyślić, wyższe stopy oznaczają również droższą konsolidację. W swojej odpowiedzi na ten problem, bank Pekao zaczął udostępniać kredyt konsolidacyjny bez prowizji.

Kto może przenieść raty?

Nowa oferta banku Pekao dostępna jest dla każdego, zarówno obecnego, jak i przyszłego klienta. Promocja “Przenieś raty i miej z górki!” jest jednak ograniczona do tych kredytobiorców, którzy poproszą o dodatkowe dofinansowanie wraz z konsolidacją.

Często po połączeniu zobowiązań kredytobiorcy wciąż pozostają z zachwianym budżetem domowym lub nieskończonymi wydatkami. Biorąc dodatkowe pieniądze, przy konsolidacji mogą stanąć na nogi i to właśnie do nich skierowana jest ta okazja. Maksymalna kwota konsolidacji w banku Pekao nie może jednak przekroczyć 250 000 zł.

Jak skonsolidować zobowiązania bez prowizji?

Z promocyjnej konsolidacji Pekao można skorzystać poprzez rozmowę z doradcą banku. Możliwe jest to podczas osobistej wizyty w placówce lub telefonicznie. Aby skontaktować się z doradcą wystarczy zamówić kontakt na stronie internetowej banku. Wchodząc w ofertę, znajdziesz przycisk “zamów kontakt”. Przeniesie cię on do formularza, w którym zawrzesz podstawowe informacje kontaktowe, oraz wybierzesz godziny, w jakich chciałbyś aby zadzwonił do ciebie bank.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

Brak prowizji

Dla kogo

Dla wszystkich klientów Pekao

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5