Bonus

Brak prowizji

Promocja dobiegła końca

Kredyt online bez prowizji w banku Pocztowym

Klienci banku pocztowego, którzy nie mają obecnie aktywnych kredytów, nowe zobowiązanie dostaną bez kosztów prowizji. Oferta obowiązuje ofertę kredytową online, na kwotę do 30 000 zł.

Do 30 000 zł bez prowizji w banku Pocztowym

Bank Pocztowy zachęca swoich klientów do korzystania z ofert kredytowych w okresie wakacyjnym. Do 31 Sierpnia 2022 roku trwa specjalna promocja, podczas której kredyty online na kwotę od 10 000 do 30 000 zł nie są obarczone prowizją.

Kredyty online są jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert banku Pocztowego. Cały proces kredytowania odbywa się bez wychodzenia z domu i nie wymaga nawet zgody współmałżonka. Maksymalny okres spłaty to 60 miesięcy, z RRSO kredytu na 8.82% w przykładzie reprezentatywnym.

Bank Pocztowy zachęca do korzystania z kredytu online

Promocja skierowana jest do osób, które nie posiadają obecnie zobowiązania kredytowego w banku. Jeżeli aktywowałeś kredyt gotówkowy, kredyt online, lub kredyt przez telefon, nie będziesz mógł skorzystać z oferty do momentu jego spłaty. W odróżnieniu od innych banków, Pocztowy nie wyłącza ze swojej promocji osób, które podjęły swoje zobowiązanie w niedalekiej przeszłości. Tak długo, jak w tym momencie nie spłacasz aktywnie kredytu w banku, promocja jest dla ciebie dostępna.

Jak skorzystać z kredytu bez prowizji?

Aby skorzystać z promocji wystarczy wejść na stronę oferty kredytu online i wcisnąć przycisk “złóż wniosek o kredyt”. Cały proces przebiega w sześciu prostych krokach:

  1. Wypełnij wniosek o kredyt.
  2. Wybierz numer rachunku w Banku Pocztowym, na który mają zostać przelane środki.
  3. Potwierdź wysłanie wniosku kodem SMS.
  4. Poczekaj na decyzję kredytową. Otrzymasz ją w zaledwie kilka minut.
  5. Otrzymasz w odpowiedzi ofertę kredytu dostosowaną do twojej zdolności kredytowej. Sprawdź warunki jak kwota i liczba rat. Jeżeli odpowiadają ci warunki, potwierdź umowę.
  6. Poczekaj na pieniądze. Otrzymasz je tego samego dnia, zwykle w ciągu piętnastu minut.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.08.2022

Bonus

Kredyt bez prowizji

Dla kogo

Dla osób nieposiadających kredytu w banku

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5