Bonus

300 zł

Promocja dobiegła końca

300 zł do Biedronki za założenie karty kredytowej Santander

Santander Bank Polska startuje z najnowszą promocją "Zima z kartą kredytową”. Wystarczy sięgnąć po kartę kredytową banku i dokonać nią 5 transakcji na łączną kwotę min. 1000 zł aby otrzymać nagrodę. Bod do sklepów Biedronka o wartości 300 zł trafi do pierwszych 2500 osób, które złożą wniosek o kartę.

Bon do Biedronki z kartą Santander - co to za promocja?

"Zima z kartą kredytową” to najnowsza promocja Santander Bank Polska. Zachęca ona do założenia dowolnej kredytówki z oferty banku. Zgarnąć można bon do sieci sklepów Biedronka o wartości 300 zł, a także 6-miesięczne zwolnienie z opłat za kartę. Pula nagrodó jests ograniczona. Bonusy otrzyma tylko 2500 pierwszych osób, które złożą wniosek o kartę.

Kto może wziąć udział w promocji Santander?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich klientów Santander Bank Polska, którzy od 1 października 2022 roku do chwili przystąpienia do promocji nie posiadali w tym banku karty kredytowej.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć bony do Biedronki z kartą Santander?

Zasady udziału w promocji "Zima z kartą kredytową” są bardzo proste, a wymagane progi niewygórowane - zwłaszcza w okresie przedświątecznym. By e-bon do Biedronki na kwotę 300 zł należy:

  1. Do 21 lutego 2023 roku złożyć wniosek o dowolną kartę kredytową Santander Bank Polska i zarejestrować nasz udział w promocji na dedykowanej stronie internetowej banku.
  2. Wyrazić zgody na kontakt marketingowy oraz komunikację kanałem elektronicznymi.
  3. Już samo to da nam zwolnienie z opłat za kartę na 6 miesięcy.
  4. Do 31 marca 2023 roku należy wykonać co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych kartą, których łączna wartość przekroczy 1000 zł.
  5. Za to otrzymamy e-bon do sieci sklepów Biedronka na kwotę 300 zł. Zostanie on do nas wysłany najpóźniej do 30 kwietnia 2023 roku w wiadomości sms lub e-mail.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

20.02.2023

Bonus

Bon do Biedronki na 300 zł

Dla kogo

Klienci banku bez karty kredytowej

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5