Bonus

8,5% na lokacie

Lokata na Start w Inbank

Inbank oferuje promocyjne oprocentowanie na Lokacie na Start. Sprawdź warunki promocji i dowiedz się jak w szybki i łatwy sposób zyskać promocyjne oprocentowanie w wysokości 8,5% na Lokacie na Start w Inbank.

Lokata na Start - Co to za promocja?

Inbank proponuje nowym klientom Lokatę na Start z atrakcyjnym oprocentowaniem. Załóż swoją pierwszą lokatę, Lokatę na Start w Inbanku i ciesz się oprocentowaniem 8,5% w skali roku przez 3 miesiące okresu lokowania.

Lokata na Start - Kto może wziąć udział w promocji?

Promocyjna Lokata na Start przeznaczona jest wyłącznie dla nowych klientów Inbanku, którzy otwierają swoją pierwszą lokatę.

Lokata na Start - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać z promocji należy być nowym klientem Inbanku i skorzystać z ich oferty promocyjnej Lokata na Start z atrakcyjnym oprocentowaniem w wysokości 8,5% w skali roku. Lokata wymaga co najmniej 1000 złotych środków, ale nie można wpłacić więcej niż 50 000 złotych na tę lokatę. Okres trwania Lokaty na Start to 3 miesiące. Po tym czasie wypłacone zostaną środki wraz z odsetkami. W trakcie trwania umowy, jak i już przy jej podpisywaniu można zdecydować, czy lokata zostanie automatycznie odnowiona, czy zostanie zamknięta.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

do odwołania

Bonus

Oprocentowanie 8,5% na Lokacie na Start

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5