Bonus

350zł

Promocja dobiegła końca

I możesz więcej z eKontem Możliwości w mBank

Otwórz eKonto Możliwości i zyskaj bonus nawet 350 zł! Co ważne wysokość premii zależy od tego jak bardzo aktywny będzie nowy klient, w korzystaniu z usług konta. Sprawdź jakie warunki należy spełnić i skorzystaj z szansy na łatwy zarobek już teraz!

I możesz więcej - X edycja w mBank - co to za promocja?

mBank od lat prowadzi promocję “I możesz więcej” skierowaną do młodych dorosłych, oferując atrakcyjne konto osobiste. W ramach X edycji promocji nowe eKonto Możliwości można otworzyć z bonusem 350 zł i dodatkowo skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania oszczędności w ramach funkcji Moje Cele.

Aby otrzymać całą nagrodę należy zrealizować wszystkie warunki promocji. Nagroda jest podzielona na kilka części, a im więcej zrealizujesz wymagań, tym większa będzie ostateczna premia.

Kto może skorzystać z promocji konta dla młodych mBank?

Warunki udziału w promocji nowego konta dla młodych w mBanku są bardzo proste. Nowy klient musi spełnić następujące warunki:

  • być w wieku od 18 do 25 roku życia,
  • nie posiadać konta osobistego w mBanku po 1 stycznia 2020 roku,
  • nie posiadać rachunku oszczędnościowego o numerze rozliczeniowym 1140 2004 lub 1140 2017.

 

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 350 zł za nowe eKonto Możliwości?

Z każdą edycją promocji “I możesz więcej” mBank zwiększa nagrodę. W X edycji jest to 350 zł oraz dostęp do promocyjnego oprocentowania. Samo założenie eKonta Możliwości nie gwarantuje całej nagrody. Co trzeba zrobić aby otrzymać pełny bonus z nowym kontem dla młodych mBank?

Do 31 marca 2023 roku założyć eKonto możliwości, wybierając metodę na selfie lub przez e-dowód w ramach weryfikacji tożsamości. Założenie konta na selfie lub e-dowód + spełnienie co najmniej jednego z trzech poniższych zadań zapewnia premię 150 zł. Wybrane zadanie należy wykonać w terminie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta.

  • Wykonaj minimum 4 płatności telefonem (przez Google Pay lub Apple Pay). Premia 20 zł.
  • Wykonaj minimum 4 przelewy na numer telefonu zarejestrowany w systemie płatności BLIK. Premia 20 zł.
  • Ustaw cel oszczędnościowy usłudze Moje cele. Premia 20 zł.

 

Jeśli zrealizujesz wszystkie powyższe zadania mBank przyzna dodatkowo 140 zł. Łączny bonus za nowe eKonto Możliwości może wynieść nawet 350 zł. Ty decydujesz, które zadania chcesz i dasz radę wykonać - im więcej zrobisz, tym więcej zyskasz! Nagroda za zrealizowane zadania zostanie wypłacona do 31 sierpnia 2023 roku.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.03.2023

Bonus

350 zł

Dla kogo

Dla nowych klientów od 18 do 25 roku życia

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5