Bonus

50 zł

50 zł do Biedronki z kartą kredytową Santander Consumer Bank

Santander Consumer Bank po raz kolejny zachęca do sięgnięcia po karty kredytowe Visa z jego oferty. Tym razem wybrani posiadacze kart zostaną zaproszeni do promocji, w której nagrodą jest voucher do sieci sklepów Biedronka, o wartości 50 zł. Wystarczy spełnić podane w zaproszeniu warunki. Dowiedz się więcej o najnowszej promocji Santander.

50 zł do Biedronki z kartą kredytową Santander Consumer Bank - co to za promocja?

Najnowsza promocja dla posiadaczy kart kredytowych Visa wydanych przez Santander Consumer Bank to okazja do zdobycia vouchera do sieci sklepów Biedronka o wartości 50 zł. Wystarczy otrzymać zaproszenie do promocji i wykonać dwie transakcje kartą (każda o wartości min. 25 zł), a bon zostanie przekazany nam w wiadomości SMS.

Kto może wziąć udział w promocji kart kredytowych Santander Consumer Bank?

Promocja przeznaczona jest dla obecnych posiadaczy kart kredytowych Visa wydanych przez Santander Consumer Bank. Również nowi klienci, którzy zdecydują się na sięgnięcie po taką kartę przed końcem trwania promocji będą mogli wziąć w niej udział. Każdy uczestnik może otrzymać tylko jedną nagrodę.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 50 zł do Biedronki w Santander Consumer Bank?

By zdobyć voucher do sklepów Biedronka w najnowszej promocji Santander Consumer Bank należy:

  1. Do 31.12.2022 roku podpisać umowę na kartę kredytową Visa z Santader Consumer Bank. Jeżeli już posiadamy taką kartę, to automatycznie możemy wziąć udział w promocji.
  2. Otrzymać zaproszenie do udziału w promocji za pośrednictwem jednego z kanałów kontaktu (telefon, wiadomość SMS, wiadomość e-mail lub pocztą tradycyjną).
  3. We wskazanym w wiadomości terminie należy dokonać dwóch płatności kartą kredytową, na kwotę co najmniej 25 zł każda.
  4. Voucher o wartości 50 zł do wykorzystania w sieci sklepów Biedronka otrzymamy w wiadomości sms, najpóźniej do końca kolejnego miesiąca.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.12.2023

Bonus

Voucher do sklepów Biedronka o wartości 50 zł

Dla kogo

Posiadacze karty kredytowej Visa Santander Consumer Bank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5