Ranking kredytów konsolidacyjnych - czerwiec 2023

Ranking kredytów konsolidacyjnych - czerwiec 2023
Ranking kredytów konsolidacyjnych - czerwiec 2023
Ranking kredytów konsolidacyjnych - czerwiec 2023

Sprawdź pozostałe rankingi:

Aby ułatwić Ci wybór przygotowaliśmy ranking najtańszych kredytów konsolidacyjnych na rynku! Zwróć uwagę na RRSO kredytu — wskaźnik ten wskazuje, ile wyniesie koszt kredytu w skali roku. Sprawdź, który bank proponuje konsolidację rat z najniższym RRSO i wybierz właśnie taką ofertę!

Pożyczka konsolidacyjna w PKO BP najlepsza w czerwcu 2023!

PKO Bank Polski znany jest z naprawdę szerokiej gamy ofert, jednak warunki konsolidacji są tutaj szczególnie opłacalne. Osoby planujące połączenie swoich zobowiązań lub szukają sposobu na zmniejszenie miesięcznych kosztów powinny zainteresować oferta banku PKO.

Konsolidując swój kredyt z PKO, nie zapłacisz żadnej prowizji, ale tylko w ramach pożyczki online. Z kolei spłatę kredytu w banku rozłożysz nawet na 120 miesięcy! Bank udostępnia kredyty do kwoty 255 550 zł na spłatę zadłużeń z możliwością wzięcia dodatkowego dofinansowania na dowolne wydatki. RRSO kredytu wynosi 14,94%.

Konsolidacja w Alior Banku na drugim miejscu!

Poza konsolidacją PKO, z pełnym przekonaniem polecamy również ofertę kredytu konsolidacyjnego w Alior Banku. Jest ona skierowana do osób z wysokim zadłużeniem. Bank pożyczka kwoty od 30 000 do 200 000 zł, przy czym minimalne zadłużenie klienta musi wynosić 10 000 zł.

Alior oferuje kredyt konsolidacyjny na bardzo dobrych warunkach - RRSO wynosi 12,57%! Obok takiej oferty nie należy przechodzić obojętnie. Decydując się na konsolidację w Alior Banku nie zapłacisz prowizji. Okres spłaty zobowiązania może wynieść do 12 lat, co pozwala na bardzo niskie raty kredytu. Dodatkowo klienci są obejmowani atrakcyjnymi programami ubezpieczeniowymi, zarówno na życie, oraz przy kredytach na ponad 70 000 zł również na wypadek utraty pracy i NNW.

Trzecie miejsce w rankingu przyznajemy BNP Paribas

Na końcu podium czerwcowego rankingu kredytów konsolidacyjnych znajduje się oferta BNP Paribas. Przede wszystkim wyróżnia ją niski koszt zobowiązania z RRSO na poziomie 12,65%! Podobnie jak w pozostałych ofertach, nie zapłacisz tu prowizji oraz masz szansę na dodatkową gotówkę, do wykorzystania na dowolny cel!

Przy niskich kosztach i dostępie do kwoty nawet 200 000 zł oferta konsolidacji w BNP Paribas zadowoli wielu kredytobiorców. Należy jednak liczyć się z krótszym okresem kredytowania, ograniczonym do 10 lat. W zamian za to bank gwarantuje uczciwe i niezmienne warunki spłaty dzięki stałemu oprocentowaniu w skali roku 11,99%!