Bonus

Niższa prowizja

Stałe oprocentowanie w Banku Pocztowym

Stopy procentowe utrzymywały się na stałym poziomie przez ostatnie kilka miesięcy, niestety nie mamy pewności, jak długo utrzyma się ten stan rzeczy. Bank Pocztowy oferuje klientom kredyty ze stałym oprocentowaniem, aby nie musieli się martwić o przyszłe zmiany.

Czym cechuje się “Kredyt w porządku” z oferty Banku Pocztowego?

Bank Pocztowy przeprowadza obecnie promocję kredytów gotówkowych, w ramach której oprocentowanie kredytu będzie niezmienne, niezależnie od sytuacji rynkowej. Ponadto, ubezpieczając swój kredyt nie zapłacisz od niego prowizji.

Kredyt w porządku ze stałym oprocentowaniem udzielany jest na kwotę do 100 000 zł. Czas spłaty zobowiązania to maksymalnie 5 lat, czyli 60 rat. Jego RRSO wynosi 17,20% dla przykładu reprezentatywnego.

Stałe oprocentowanie dostępne dla wszystkich

Bank nie stawia dodatkowych wymagań do wzięcia udziału w promocji. Wystarczy posiadać adres e-mail, numer telefonu, oraz wyrazić zgody marketingowe. Harmonogram spłaty kredytu z umowy udostępniany jest drogą elektroniczną.

Zwolnienie z prowizji jest dodatkowym bonusem oferty, dostępnym, jeżeli ubezpieczymy kredyt. W innym przypadku czeka nas opłata o wysokości 5% wartości zobowiązania.

Jak otrzymać kredyt w porządku?

Aby otrzymać promocyjny kredyt wystarczy, że wejdziesz na stronę banku i złożysz wniosek. Karta oferty pozwoli ci na ustalenie kwoty i ilości rat, które odpowiadają twoim potrzebom. Automatyczny kalkulator wskaże ci, ile wyniesie miesięczna rata, oraz jakie będzie miesięczne RRSO.

Po złożeniu wniosku oddzwoni do ciebie pracownik banku, który zaproponuje warunki umowy i przedyskutuje z tobą dalsze działania, w tym sposób zawarcia umowy.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

02.07.2023

Bonus

Stałe raty oraz brak prowizji

Dla kogo

Dla nowych i obecnych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5