Bonus

600 zł

Promocja dobiegła końca

600 zł moneyback na karcie kredytowej od BNP Paribas

Najnowsza promocja BNP Paribas ma zachęcić klientów do korzystania z kart kredytowych wydawanych przez ten bank. Jeżeli podpiszemy teraz umowę i będziemy z nich aktywnie korzystać, to możemy otrzymać aż 600 zł zwrotu rocznie! Wysokość moneyback zależeć będzie od naszej aktywności.

600 zł zwrotu moneyback z kartą kredytową BNP - co to za promocja?

Moneyback, czyli zwrot części transakcji, to popularna forma promocji. Nic dziwnego, że i BNP Paribas zdecydował się na udostępnienie tej opcji swoim klientom. Aktywne korzystanie z nowych kart kredytowych może nam zapewnić nawet 600 zł zwrotu przez rok. Dodatkowo spełniając warunki promocji zyskamy zwolnienie z opłat za kartę przez 12 miesięcy.

Kto może wziąć udział w promocji BNP Paribas?

Promocja przeznaczona jest dla nowych posiadaczy kart kredytowych w BNP, którzy nie korzystali z tego produktu w okresie od 1 marca 2021 r. do 1 sierpnia 2022 r. Posiadanie innych produktów w BNP nie wyklucza z udziału.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 600 zł zwrotu od BNP Paribas?

By czerpać korzyści z tej promocji wystarczy aktywnie korzystać z karty kredytowej. Im więcej wydamy - tym więcej zwróci nam bank. Zasady promocji:

  1. Do 30.09.2022 r. zawrzyj umowę z BNP na jedną z kart kredytowych objętych promocją: Mastercard Standard lub Mastercard Gold.
  2. Przez kolejne 12 miesięcy aktywnie korzystaj z karty, a bank zwróci Ci 1% wartości transakcji. Maksymalnie możemy uzyskać w ten sposób 50 zł miesięcznie.
  3. W ciągu roku nasz łączny zwrot może wynieść nawet 600 zł
  4. Dodatkowo spełnienie tych warunków zwolni nas z opłat za kartę przez rok.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

29.09.2022

Bonus

600 zł moneyback

Dla kogo

Osoby nie posiadające karty kredytowej w BNP Paribas

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5