Bonus

80 zł

Polecam mój bank - edycja 4 w Santander Bank Polska

Program Polecam mój bank - edycja 4 już tu jest. Polecaj konto w banku Santander Bank Polska i zyskaj atrakcyjne nagrody w postaci bonów zakupowych lub biletów do kina. Polecaj nowych klientów i zgarnij nawet do 5 nagród w ciągu jednego miesiąc. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się wszystkiego o programie Polecam mój bank - edycja 4.

Polecam mój bank - co to za promocja?

Santander Bank Polska daje możliwość na zdobycie voucherów podarunkowych do jednego z czterech sklepów lub bilety do jednego z dwóch multipleksów. Otrzymać można kartę o wartości 80 złotych do Biedronki, Decathlonu, RTV EURO AGD lub Zalando, bądź 4 bilety do Heliosa lub Cinema City. Szansę na zdobycie nagród posiadają osoby, które od dawna są klientami banku, ale także klienci, którzy dopiero założyli swoje pierwsze konto w Santander Bank Polska.

Kto może wziąć udział w Polecam mój bank?

Promocja obejmuje zarówno stałych klientów Santander Bank Polska, jak i klientów którzy dopiero otworzyli swoje pierwsze konto w Santander Bank Polska, nawet to z polecenia. Aby móc skorzystać z promocji, należy mieć ukończone 18 lat oraz posiadać polskie obywatelstwo. Oczywiście trzeba także być klientem banku Santander Bank Polska. To są jedyne warunki konieczne do spełnienia, jeśli chcemy wziąć udział w promocji.

Co trzeba zrobić aby dostać nagrodę z Polecam mój bank?

Pierwszym krokiem, aby móc wziąć udział w promocji jest konieczność wygenerowania prywatnego numeru polecającego. Można to zrobić w serwisie bankowości online, poprzez aplikację, ale także w oddziale banku czy w trakcie rozmowy telefonicznej z konsultantem. Kod ten należy przekazać osobie, której polecamy konto w Santander Bank Polska. Osoba polecona, przy zakładaniu konta, powinna użyć tego w trakcie rejestrowania konta, aby móc wziąć udział w promocji. Po utworzeniu konta przez osobę polecaną, trzeba spełnić jeszcze jeden warunek. Aby móc uzyskać nagrodę, polecający musi wykonać, w miesiącu w którym konto zostało otworzone oraz w miesiącu kolejnym, jednej transakcji kartą płacąc w złotówkach (nie liczą się płatności BLIK). To samo musi zrobić osoba, która otworzyła konto z polecenia. Jednak osoba polecana musi dokonać jednej transakcji kartą, ale na kwotę nie niższą niż 300 złotych. Polecający może zyskać do 5 nagród w miesiącu, zaś osoba polecona może tego dokonać raz.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

29.06.2023

Bonus

Bony zakupowe o wartości 80 zł lub 4 bilety do kina

Dla kogo

Dla nowych i obecnych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5