Kredyt gotówkowy SKOK Stefczyka - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

20%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

27%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy SKOK Stefczyka
4.7

Oferta kredytu gotówkowego w SKOK Stefczyka

Proces zawierania umowy W oddziale / Online
Kwota kredytu Od 1000 zł do 200 000 zł
Okres spłaty Od 4 do 120 mies.
Wniosek Wypełnij wniosek

SKOK Stefczyka oferuje korzystny kredyt gotówkowy (Pożyczka Gotówkowa), która umożliwia uzyskanie finansowania na dowolny cel w kwocie nawet do 200 000 zł. Okres kredytowania może wynosić od 4 do 120 miesięcy. Daje to możliwość rozłożenia zobowiązania na wygodne i łatwe raty. Ten kredyt gotówkowy jest objęty prowizją za udzielenie, która wynosi 7%. Wniosek o kredyt gotówkowy w Kasie Stefczyka można złożyć przez Internet, telefon oraz w wybranej placówce SKOK.

Co ciekawe o kredyt gotówkowy w SKOK może wnioskować każda osoba, jednak do podpisania umowy konieczny jest status Członka Kasy. Na szczęście uzyskanie członkostwa jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić formularz i zrealizować opłatę wpisową - 4 zł. Kasa Stefczyka posiada również inne, promocyjne kredyty gotówkowe, które są dostępne dla stałych klientów instytucji.

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w SKOK Stefczyka

Wnioskowanie o podstawowy kredyt gotówkowy w Kasie Stefczyka jest możliwe na trzy sposoby: online, przez telefon oraz stacjonarnie. We wniosku należy podać dane osobowe: imię i nazwisko, numer i serię dowodu, numer PESEL, numer telefonu i e-mail. Kolejny etap formularza to informacje o sytuacji majątkowej: dochód, rodzaj umowy oraz miesięczne zobowiązania.

Po złożeniu wniosku, należy poczekać na telefon od pracownika SKOK, który przeprowadzi weryfikację oraz przedstawi propozycję kredytowania. Podczas wnioskowania należy wskazać placówkę Kasy Stefczyka, do której udamy się w celu uzyskania statusu członka i podpisania umowy. Niestety, nowi klienci SKOK-u Stefczyka nie mają możliwości podjęcia kredytu bez wychodzenia z domu. W przypadku aktywnych Członków Kasy kredyt bez wychodzenia z domu można podjąć na kwotę do 100 tys. zł. Film + opis filmu

Wymagane dokumenty

Podjęcie kredytu gotówkowego w SKOK Stefczyka wymaga posiadania wyłącznie trzech dokumentów. Tym dokumentami są wniosek o udzielenie Pożyczki Gotówkowej, dowód osobisty oraz zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodzie. Wzory zaświadczenia oraz wniosku są dostępne na stronie internetowej oraz w oddziałach Kasy Stefczyka.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt gotówkowy w SKOK Stefczyka?

Przede wszystkim należy liczyć się z koniecznością udania się do placówki Kasy Stefczyka w celu podpisania umowy. Kredyt gotówkowy na niższe kwoty (Pożyczka na Nowe i Pożyczka Zaratka) można uzyskać online, ale tylko jeśli posiadamy już status Członka Kasy. Co ważne, zawarcie umowy jest możliwe tylko dla Członków Kasy, jednak to nie powinno stanowić problemu, gdyż procedura uzyskania członkostwa jest bardzo prosta.

Rozmowa z konsultantem Kasa Stefczyka

Wniosek o Pożyczkę Gotówkową można złożyć również telefonicznie. Ekspert finansowy będzie wymagał przedstawienia tych samych informacji, co w przypadku wnioskowania online: dane osobowe i informacje o zarobkach. Rozmowa z konsultantem należy przygotować się również w ramach weryfikacji tożsamości - pracownik weryfikuje prawdziwość danych. Również konsultant przekaże wstępną decyzję kredytową i zaprosi na spotkanie w placówce SKOK.

Weryfikacja historii kredytowej w Kasa Stefczyka

Złożenie wniosku o kredyt gotówkowy w Kasie Stefczyka wymaga wyrażenia zgody na sprawdzenie historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej oraz Biurze Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.. W najlepszej sytuacji znajdują się wnioskodawcy, którzy posiadają wysoki scoring BIK. W tym przypadku weryfikacja w bazach dłużników jest tylko formalnością.

Podpisanie umowy kredytowej w Kasa Stefczyka

Zawarcie umowy kredytowej o Pożyczkę Gotówkową w Kasie Stefczyka jest możliwe tylko w oddziale instytucji. Ponadto klient musi posiadać status Członka Kasy. Umowę można podpisać w wybranej placówce SKOK-u Stefczyka. Do placówki SKOK należy zabrać niezbędne dokumenty.

Podpisanie umowy zdalnie jest możliwe wyłącznie w przypadku ubiegania się o Pożyczkę Zaratka oraz Pożyczkę na Nowe. Po spełnieniu warunków umowy i regulaminu udzielania świadczenia usług drogą elektroniczną, można zawrzeć umowę telefonicznie. O możliwości podpisania umowy zdalnie poinformuje nas pracownik Kasy, w trakcie rozmowy telefonicznej - warto zapytać o taką możliwość.

Spłata kredytu gotówkowego w Kasa Stefczyka

Podpisując umowę Pożyczki Gotówkowej, klient zobowiązuje się do terminowej spłaty rat kredytu. Wysokość rat oraz termin spłaty jest przedstawiony w harmonogramie spłaty dołączonym do umowy kredytowej. Raty są objęte oprocentowaniem zmiennym, które aktualnie wynosi od 10,5 do 20%. Klient zostanie poinformowany o zmianie wysokości rat kredytu i musi się do nich dostosować.

Wydłużenie terminu spłaty w Kasa Stefczyka

Jeżeli spodziewamy się komplikacji przy spłacie kredytu, warto nawiązać kontakt w ekspertem finansowym i negocjować spłatę pożyczki. W tym celu należy złożyć odpowiedni wniosek, który można wysłać online, pocztą lub dostarczyć do oddziału SKOK.

Każda zmiana w umowie kredytowej wiąże się z naliczeniem opłat:

 • za zmianę harmonogramu/planu spłaty na wniosek Członka Kasy - 50 zł,
 • za renegocjację warunków umowy - 0,99% aktualnego zadłużenia, nie mniej niż 50 zł i nie więcej niż 100 zł.

Konsekwencje braku spłaty w Kasa Stefczyka w terminie

Brak spłaty rat kredytu lub opóźnień w spłacie spowodują naliczenie odsetek karnych do bazowej raty kredytu. Maksymalne odsetki za opóźnienia wynoszą 24%. Warto więc pilnować harmonogramu spłaty i spłacać raty w terminie.

Kredyt gotówkowy w SKOK Stefczyka - podsumowanie

Kredyt gotówkowy w Kasie Stefczyka jest dostępny w kilku różnych wariantach. Te różnią się dostępnymi kwotami, okresem spłaty czy przeznaczeniem. Pożyczka gotówkowa to szansa na uzyskanie aż 200 000 zł, które wygodnie spłacimy w przeciągu 10 lat.

Oferta kredytowa jest dostępna wyłącznie dla Członków Kasy. Dodatkowo staż członkowski wpływa na dostęp do promocji kredytowych. Co ważne, pożyczkę na kwotę do 100 000 zł otrzymamy bez wychodzenia z domu. Oczywiście, pod warunkiem, że wykażemy odpowiednio wysoką zdolność kredytową.

Zalety
 • Doskonały pakiet ubezpieczeń do wyboru.

 • Możliwość złożenia wniosku kredytowego online.

 • Kredyt w banku z tradycjami.

 • Wypłata w placówce bądź przelewem na konto.

 • Raty dopasowane do indywidualnych potrzeb.

 • Wysoka kwota kredytu - 200 000 zł.

 • Długi okres kredytowania - 10 lat.

 • Szybka decyzja kredytowa.

 • Możliwość zrezygnowania z kredytu gotówkowego w terminie 14 dni od podpisania umowy.

 • Klient mający kredyt gotówkowy może skorzystać z dodatkowych produktów oferowanych przez Kasę Stefczyka.

 • Nie ma konieczności ubezpieczenia kredytu gotówkowego.

 • Wstępna decyzja kredytowa nawet w 15 minut.

 • Możliwość samodzielnego wskazania dnia spłaty kredytu.

 • Wady
 • Kredytodawca analizuje zdolność kredytową klientów.

 • Formalności należy dopełnić w placówce firmy.

 • Często zadawane pytania o Kredyt gotówkowy - Skok Stefczyka

  Jak szybko Kasa Stefczyka wypłaca pieniądze?
  Wypłata pieniędzy z kredytu gotówkowego w Kasie Stefczyka jest możliwa nawet w dniu złożenia wniosku.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w Internecie?
  Oferta kredytów jest taka sama w Internecie i w placówkach Kasy Stefczyka. Członkowie Kasy mogą podpisać umowę zdalnie, nowi klienci muszą udać się do placówki SKOK.
  Czy Kasa Stefczyka dzwoni do pracodawcy?
  Nie, zazwyczaj nie jest to konieczne. Wystarczające potwierdzenie sytuacji majątkowej stanowi zaświadczenie o zatrudnieniu i dochodzie oraz wywiad z wnioskodawcą.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w Kasa Stefczyka będę wpisany do bazy BIK?
  Tak, Kasa Stefczyka współpracuje z BIK. Złożenie wniosku o kredyt gotówkowy wiąże się z przekazaniem informacji do tej bazy danych, podobnie jak informacje o przebiegu spłaty.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe w Kasie Stefczyka?
  Tak, Kasa Stefczyka umożliwia skorzystanie z wakacji kredytowych na wniosek Członka Kasy.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje Kasa Stefczyka?
  Kasa Stefczyka akceptuje różne formy zatrudnienia, m.in.: umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt i wiele innych. Kredyt przyznawany jest po przeprowadzeniu indywidualnej oceny zdolności kredytowej, na którą wpływ ma wiele czynników.
  Czy kredyt w Kasie Stefczyka można zaciągnąć online?
  Tak, o ile wnioskodawca posiada status Członka Kasy, może zaciągnąć kredyt zdalnie na kwotę do 100 000 zł. W przypadku nowych klientów konieczne jest podpisanie umowy w placówce SKOK-u Stefczyka.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w Kasie Stefczyka?
  Nie, kredyt gotówkowy na selfie nie jest dostępny w Kasie Stefczyka.
  Jak długo się czeka na kredyt w Kasa Stefczyka?
  Cały proces ubiegania się o kredyt wraz z wypłatą pieniędzy może zostać zrealizowany w jeden dzień. Decyzja kredytowa jest podejmowana w 15 minut, a kredyt wypłacany natychmiast po podpisaniu umowy kredytowej. Wszystko zależy od wielkości zobowiązania oraz indywidualnej oceny sytuacji klienta.

  Opinie o Kredyt gotówkowy - Skok Stefczyka

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty