Bonus

Niższa prowizja

Weź kredyt i zrealizuj swój plan w mBank

Z kodem rabatowym KWIATY zapłacisz 50% prowizji za kredyt na kwotę do 200 000 zł. Wnioskując o większą kwotę, nie zostaniesz zwolniony z całej opłaty, wciąż jednak koszt będzie mniejszy. Poznaj warunki powracającej promocji mBanku i zaoszczędź na kosztach pożyczki.

Tak wiele okazji a tak mało czasu? - co to za promocja?

mBank przeprowadza regularną promocję, w ramach której wydaje kody rabatowe, pozwalające na uzyskanie lepszych warunków kredytowych. Obecnie, wpisując kod KWIATY w kalkulatorze kosztów kredytowych, zostaniesz zwolnionym z połowy opłaty za prowizję przy kredycie na kwotę do 200 000 zł na okres od 3 do 120 miesięcy.

Promocja dla wszystkich klientów banku

Aby skorzystać z promocji wystarczy posiadać konto w mBanku. Bank nie wyszczególnia ograniczeń dla posiadaczy aktywnych zobowiązań ani osób, które w niedawnym okresie korzystały z usług kredytowych banku. Kwota, jaką bank zgodzi ci się udzielić w ramach promocji, będzie zależała od twojej zdolności kredytowej.

Jak wykorzystać kod rabatowy w mBanku?

Aby skorzystać z promocji, udaj się na stronę oferty kredytu gotówkowego w mBanku. Znajdziesz na niej kalkulator kosztów kredytu. Możesz wybrać w nim interesującą cię kwotę pożyczki oraz preferowany okres spłaty. Narzędzie obliczy wysokość miesięcznej raty oraz RRSO dla obecnie obowiązującego oprocentowania i prowizji. W kalkulatorze, pod suwakiem określającym okres zobowiązania, znajduje się pole, w które należy wpisać kod rabatowy. Koszt zobowiązania wykazywany przez kalkulator zostanie zaktualizowany z uwzględnieniem promocji. Będziesz mieć pewność, że kod jest aktywny, gdy bazowe wartości zostaną przekreślone, a obok pojawią się nowe. Po obraniu interesujących cię warunków kredytu wciśnij przycisk “złóż wniosek” i wypełnij formularz.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

do odwołania

Bonus

Zmniejszona prowizja

Dla kogo

Dla wszystkich klientów mBank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5