Bonus

7% na lokacie

Lokata na Nowe Środki w Citi Handlowy

Bank Citi Handlowy już po raz drugi oferuje promocję Lokaty na Nowe Środki. Załóż Lokatę na Nowe Środki i zyskaj nawet 7% dla nowych środków. Otwórz nową lokatę i skorzystaj z atrakcyjnej promocji już dziś. Nie zwlekaj, promocja trwa do 31 stycznia 2023 roku.

Lokata na Nowe Środki - Co to za promocja?

Bank CitiHandlowy zaprasza do skorzystania z promocji wysokiego oprocentowania na lokacie. Jeśli posiadasz rachunek osobisty w CitiHandlowym, możesz skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania Lokaty na Nowe Środki. Zyskaj oprocentowanie rzędu 7% dla lokaty w złotówkach, oraz 3% dla lokat w USD (dolar Amerykański) lub GBP (Funt Brytyjski). Maksymalna wartość wpłaconych środków nie może przekroczyć 2 000 000 w danej walucie i nie może mieć mniej niż 5000 danej waluty. Okres trwania lokaty to 6 miesięcy.

Lokata na Nowe Środki - Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji skorzystać mogą jedynie klienci CitiHandlowego, posiadający Konto Osobiste, którzy w okresie od 23 grudnia 2022 roku do 31 stycznia 2023 roku otworzyli Lokatę na Nowe Środki.

Promocja 8% na Koncie Oszczędnościowym - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać z promocji, wystarczy w okresie od 23 grudnia 2022 roku, do 31 stycznia 2023 roku, założyć Lokatę na Nowe Środki. Lokatę otworzyć można w 3 walutach - PLN, GBP, USD. Aby skorzystać z obowiązującego, promocyjnego oprocentowania, minimalna kwota wpłaconych środków nie może być niższa niż 5000 jednostek danej waluty i nie wyższa niż 2 000 000 jednostek danej waluty. Lokata otwierana jest na 6 miesiecy i nie jest odnawiana automatycznie.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.01.2023

Bonus

Oprocentowanie 7% na lokacie

Dla kogo

Dla stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie