Bonus

50 zł na start!

Promocja dobiegła końca

50 zł na start w ING Banku Śląskim

Nowe konto Mobi dla dziecka w wieku 13 - 17 lat można otworzyć w promocji! Zapoznaj się z warunkami, sprawdź terminy realizacji poszczególnych wymagań i skorzystaj już teraz! Otwórz konta dla wszystkich swoich dzieci i zmaksymalizuj zysk!

50 zł na start w ING - co to za promocja?

ING Bank Śląski wraca z promocją konta Mobi dla dzieci w wieku od 13 do 17 lat! Oferta specjalna “50 zł na start” to szansa na kieszonkowe dla Twojego dziecka, w wysokości zgodnej z nazwą promocji. Udział w ofercie można zgłosić od 11 sierpnia do 21 września 2022 roku. Konto w promocji możesz założyć dla każdego ze swoich podopiecznych.

Warunki promocji są bardzo proste - sprawdź poniżej co musisz zrobić!

Kto może skorzystać z promocji konta dla młodych ING Banku Śląskiego?

Aby skorzystać z oferty ING należy posiadać lub założyć do 11 października konto osobiste - konto rodzica. Konto w ramach promocji można otworzyć dla dziecka, które ukończyło 13 lat i nie ukończyło 18 lat. Są to jedyne wymagania wobec rodzica i dziecka.

Co trzeba zrobić, aby dostać nagrodę 50 zł z Kontem Mobi dla dziecka?

  1. Od 11 sierpnia do 21 września 2022 r. przez Moje ING załóż Konto Dziecka, przystąp do promocji i zaakceptuje regulamin.
  2. Jeśli jako rodzic nie masz konta osobistego w ING, załóż je do 11 października 2022 r.
  3. Do 21 października 2022 r. zrób min. jeden przelew na min. 50 zł ze swojego konta w ING na Konto Dziecka Uczestnika na Konto Dziecka założone w ramach promocji.
  4. Nagroda zostanie wypłacona na konto Mobi Dziecka do 4 listopada 2022 r. Co najmniej do tego czasu konto musi zostać aktywne - jeśli zamkniesz je przed tym terminem, nie otrzymasz nagrody.

Warunki są bardzo proste! Zarejestruj się w promocji i skorzystaj już teraz! Jeśli posiadasz kilkoro podopiecznych wystarczy, że raz zarejestrujesz swój udział w promocji i otworzysz rachunki dla każdego dziecka w czasie jej trwania.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

20.09.2022

Bonus

50 zł

Dla kogo

Dla młodych w wieku 13-17

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5