Bonus

400 zł

Promocja dobiegła końca

Dobry start w BNP Paribas

Otwórz darmowe konto osobiste w banku BNP Paribas w promocji “Dobry start”! Zobacz ile możesz zyskać otwierając konto w ramach oferty specjalnej! Poznaj terminy, warunki oraz nasze rady - jak zarobić na banku z nowym rachunkiem!

Dobry start oferta darmowego Konta Otwartego na Ciebie - co to za promocja?

Bank BNP Paribas przygotował przedświąteczną promocję konta osobistego Otwartego na Ciebie “Dobry start”, która ma zachęcić nowych klientów do otwarcia nowego rachunku osobistego. Za otwarcie konta i aktywne korzystanie z jego funkcji, bank oferuje 400 zł!

Aby skorzystać z oferty specjalnej i zarobić na nowym koncie, należy zapisać się do promocji do 13 marca 2023 roku, otworzyć konto z kartą i wypełnić warunki opisane w regulaminie. Sprawdź kto może skorzystać z promocji bankowej i co dokładnie trzeba zrobić, aby otrzymać całą nagrodę!

Kto może skorzystać z promocji konta osobistego BNP Paribas?

Z oferty specjalnej Konta Otwartego na Ciebie BNP Paribas może skorzystać każda osoba, która:

  • ma ukończone 18 lat, posiada dowód osobisty i pełną zdolność do czynności cywilnoprawnych,
  • zarejestruje się w promocji na stronie oferty specjalnej “Dobry start” do 13.03.2023 r.,
  • nie posiada rachunku oszczędnościowo rozliczeniowego w BNP Paribas w okresie 12 miesięcy przed złożeniem wniosku o otwarcie konta.

 

Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę 400 zł za nowe Konto Otwarte na Ciebie?

Aby otrzymać całą nagrodę - 400 zł - należy aktywnie korzystać z nowego konta osobistego, zgodnie z wytycznymi w regulaminie. Poniżej, w kilku prostych krokach tłumaczymy co dokładnie trzeba zrobić i za co przysługują poszczególne nagrody.

  1. Do 13 marca 2023 roku zarejestruj się w promocji oraz złóż wniosek o otwarcie konta osobistego z kartą i dostępem do bankowości elektronicznej.
  2. Do 31 marca 2023 roku aktywuj konto i nadaj kod PIN do karty płatniczej.
  3. Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus 70 zł.
  4. W kolejnym miesiącu po założeniu konta wykonaj: min. 3 transakcje BLIK, wykonaj przelewy na łączną kwotę min. 300 zł, zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 700 zł. Za spełnienie warunków otrzymasz bonus 165 zł.
  5. W kolejnym miesiącu po spełnieniu warunków wymienionych powyżej, ponownie wykonaj: min. 3 transakcje BLIK, wykonaj przelewy na łączną kwotę min. 300 zł, zapewnij wpływy na łączną kwotę min. 700 zł. Za spełnienie warunków otrzymasz bonus 165 zł.

 

Warunki tej edycji promocji konta osobistego BNP są bardzo proste. Musisz tylko aktywnie korzystać z usług konta zgodnie z wymaganiami banku. W dwa miesiące od założenia konta, musisz wykonać takie same zadania - przestrzegaj terminów, realizuj cele i ciesz się nagrodami!

Szczegóły promocji
Bank
Termin

12.03.2023

Bonus

400 zł

Dla kogo

Nowi klienci BNP Paribas

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5