Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank - kalkulator i opinie

15000
12 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

13.17%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

13.99%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank
4.5

Oferta kredytu gotówkowego Raiffeisen Digital Bank

Proces zawierania umowy Online
Kwota kredytu Od 5000 zł do 150 000 zł
Okres spłaty Od 12 miesięcy do 120 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

Raiffeisen Polbank wrócił na polski rynek kredytowy jako Raiffeisen Digital Bank, udzielający pożyczek gotówkowych przez Internet. Powrót na Polski rynek nastąpił po blisko 4 latach nieobecności. Raiffeisen Bank Polska zakończył swoją działalność w 2018 r. łącząc się z Raiffeisen Bank International AG.

Raiffeisen Digital Bank wchodzi na Polski rynek ze świetną ofertą, jednego z najtańszych kredytów gotówkowych online. Można tu zaciągnąć pożyczkę na kwotę od 5000 do 150 000 zł, z okresem spłaty rozłożonym od roku do 10 lat. Raiffeisen Digital Bank udziela pożyczek gotówkowych z prowizją 0%, a oprocentowanie kredytu jest jednym z niższych na rynku!

Cała procedura kredytowania odbywa się online. Raiffeisen Digital Bank na nowoczesne rozwiązania, skracające czas oczekiwania na decyzję kredytową i ułatwiający procedurę. Wystarczy spełnić proste formalności, aby móc zrealizować swoje plany. Zapoznaj się ze szczegółami tej wyjątkowej oferty!

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank

Raiffeisen Digital Bank udostępnia tylko jedną metodę wnioskowania. Jest to wnioskowanie przez aplikację mobilną - Raiffeisen Digital Bank. Aplikacja jest dostępna w sklepach Google Play oraz Apple Store.

Aby złożyć wniosek o pożyczkę gotówkową należy pobrać aplikację banku Raiffeisen Digital, a następnie:

 1. Zarejestrować profil klienta w Raiffeisen Digital. Podaj dane tożsamości umożliwiające identyfikację oraz inne informacje wymagane w formularzu.
 2. Potwierdź swoją tożsamość w trakcie wideorozmowy. Przygotuj dowód osobisty! Będzie on potrzebny w trakcie rozmowy z konsultantem!
 3. Potwierdź swoje dochody przez zalogowanie na konto bankowe.
 4. Złóż wniosek o pożyczkę.
 5. Wybierz jedną z zaproponowanych ofert i podpisz umowę elektronicznie.
 6. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe.

Wymagane dokumenty

Raiffeisen Digital Bank, wymaga tylko jednego dokumentu. Jest to dowód osobisty, który będzie potrzebny do rejestracji profilu klienta, wypełnienia wniosku oraz podczas weryfikacji. Nie musisz przedstawiać dokumentów potwierdzających dochody - Raiffeisen Digital udziela pożyczek bez zaświadczeń.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank?

Bank Raiffeisen Digital wymaga spełnienia tylko trzech warunków:

 1. Wykazać regularny dochód.
 2. Posiadać aktywne konto w banku z dostępem do bankowości elektronicznej.
 3. Posiadać dowód osobisty - konieczne będzie fizyczne okazanie dokumentu podczas wideo rozmowy z konsultantem.
 4. Posiadać polski numer telefonu.

Pamiętaj! Do wnioskowania o kredyt gotówkowy potrzebna jest aplikacja mobilna! Nie ma innej metody złożenia wniosku!

Rozmowa z konsultantem Raiffeisen Digital Bank

Jednym z etapów rejestracji profilu w aplikacji Raiffeisen Digital Bank jest wideorozmowa z konsultantem. Rozmowa odbywa się przez aplikację bankową. Konieczne będzie udzielenie dostępu aplikacji do mikrofonu i kamery.

Konsultant zada kilka pytań i poprosi o okazanie dowodu, w celu potwierdzenia tożsamości klienta.

Weryfikacja historii kredytowej w Raiffeisen Digital Bank

Raiffeisen Digital Bank wykorzystuje informacje zebrane przez Biuro Informacji Kredytowej,Biura Informacji Gospodarczej oraz innych zewnętrznych rejestrów, podczas zautomatyzowanego procesu oceny zdolności kredytowej lub analizy ryzyka kredytowego.

Bank podejmuje decyzje w sprawie kredytów na podstawie wielu kryteriów oceny zdolności kredytowej m.in.: ocena punktowa biur informacji kredytowej, zdolność spłaty w oparciu o dochody i zobowiązania, środki przeciwdziałania oszustwom. Ocena może doprowadzić np. do odrzucenia wniosku, zmiany parametrów umowy czy żądania dodatkowych dokumentów.

Podpisanie umowy kredytowej w Raiffeisen Digital Bank

Umowę pożyczki gotówkowej w Raiffeisen Digital Bank podpisuje się przez Internet. Zawarcie umowy, podobnie jak cały proces wnioskowania, przeprowadza się za pośrednictwem aplikacji mobilnej.

Promocje kredytu gotówkowego w Raiffeisen Digital Bank

Bank posiada w swojej ofercie wyłącznie jeden produkt: pożyczkę gotówkową. Raiffeisen Digital proponuje kredyt z prowizją 0%, co można uznać za ofertę promocyjną. Bardzo prawdopodobne, że w przyszłość bank rozbuduje swoją ofertę i rozszerzy ją od dodatkowe promocje. Warto regularnie sprawdzać nowości na naszej stronie lub w aplikacji Raiffeisen Digital Bank.

Spłata kredytu gotówkowego w Raiffeisen Digital Bank

Podpisując umowę kredytu z Raiffeisen Digital Bank klient zobowiązuje się do terminowego spłacania rat. Termin i wysokość kolejnych rat jest dokładnie opisana w harmonogramie spłaty dołączonym do umowy.

Pożyczkę można spłacić za pomocą dedykowanego numeru rachunku IBAN - każdy klient posiada indywidualny numer konta do spłaty kredytu. Wybierz dogodną dla siebie opcję spłaty: zlecenie stałe lub samodzielny przelew.

Wydłużenie terminu spłaty w Raiffeisen Digital Bank

Bank Raiffeisen nie informuje o możliwość wydłużenia terminu spłaty. Możliwość skorzystania z tej opcji jest kwestią indywidualną. Można się spodziewać, że bank zaproponuje obustronnie korzystne rozwiązanie w przypadku problemów ze spłatą.

W sytuacji, gdy przewidujemy, że nie zdążysz spłacić raty w terminie, skontaktuj się z przedstawicielem Raiffeisen Digital. Może to zrobić za pomocą czatu na stronie banku lub w aplikacji.

Konsekwencje braku spłaty w Raiffeisen Digital Bank w terminie

Konsekwencje nieterminowej płatności lub braku spłaty rat są dokładnie opisane w umowie. Z pewnością można spodziewać się naliczenia odsetek karnych za opóźnienie, przekazania informacji o braku płatności do BIK i wezwanie do zapłaty.

Dłużnik, który przez długi czas nie będzie spłacał kredytu i nie będzie reagował na wezwania do zapłaty zostanie wpisany do baz dłużników BIG. Dodatkowo, bank uruchomi procedurę windykacji, a ostatecznie może wszcząć postępowanie egzekucyjne.

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank - podsumowanie

Raiffeisen Digital Bank, jako marka międzynarodowego banku Raiffeisen Centrobank AG. wraca na rynek finansowy z propozycją świetnej pożyczki gotówkowej online. Na pierwszy rzut oka widać, że oferta jest skierowana do młodych, nowoczesnych klientów. Bank doskonale rozumie potrzeby dzisiejszego konsumenta i proponuje błyskawiczną pożyczkę bankową do uzyskania przez aplikację mobilną!

Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank jest konkurencją dla największych banków! Bank już teraz cieszy się olbrzymią popularnością. Wynika to z faktu prostych do spełnienia warunków wnioskowania, łatwego wnioskowania i dostępności oferty. Wszystkie procedury ubiegania się o kredyt, wraz z podpisaniem umowy, załatwisz online - niezależnie czy to kredyt na 5000 czy 150 000 zł.

Zalety
 • Elastyczna pożyczka na kwotę od 5000 do 150 000 zł

 • Długi okres spłaty od 12 do 120 miesięcy

 • Kredyt z prowizją 0%

 • Wnioskowanie i podpisanie umowy online

 • Błyskawiczny proces zaciągania kredytu przez aplikację

 • Kredyt gotówkowy na dowód osobisty bez zaświadczeń

 • Bank akceptuje różne źródła dochodu

 • Wady
 • Wnioskowanie o pożyczkę tylko przez aplikację Weryfikacja przez wideorozmowę

 • Często zadawane pytania o Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank

  Jak szybko Raiffeisen Digital Bank wypłaca pieniądze?
  Raiffeisen Digital Bank (marka Raiffeisen Centrobank AG) wypłaca pieniądze natychmiast po zawarciu umowy. Gotówkę można otrzymać nawet w dniu złożenia wniosku. Czas oczekiwania na wypłatę jest zależny od innych etapów weryfikacji klienta - w niektórych przypadkach może ulec wydłużeniu.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w Internecie?
  Raiffeisen Digital Bank, marka Raiffeisen Centrobank AG działa tylko i wyłącznie online. Wniosek o pożyczkę gotówkową można złożyć tylko za pośrednictwem aplikacji mobilnej.
  Czy Raiffeisen Digital Bank dzwoni do pracodawcy?
  Nie. Bank Raiffeisen Digital weryfikuje dochody, ich pochodzenie, wysokość i regularność na podstawie weryfikacji konta bankowego.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank będę wpisany do bazy BIK?
  Tak, każdy klient zostanie zweryfikowany w BIK. Wraz z podpisaniem umowy, bank przekaże informacje o udzieleniu kredytu i będzie aktualizował dane na temat spłaty aż do wypełnienia umowy.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe Raiffeisen Digital Bank?
  Bank nie wspomina o dostępie do wakacji kredytowych. W sytuacji, gdy nie radzimy sobie ze spłatą kredyt należy skontaktować się z agentem banku. Opisz swój problem konsultantowi na czacie w aplikacji mobilnej. Bank zaproponuje Ci rozwiązanie.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje Raiffeisen Digital Bank?
  Bank wymaga wykazania regularnego dochodu z umowy o pracę, zlecenie, o dzieło, albo emerytury lub rentę.
  Czy mozna kredyt w Raiffeisen Digital Bank można zaciągnąć online?
  Tak! Kredyt w Raiffeisen Digital Banku (marka Raiffeisen Centrobank AG) zaciągamy całkowicie przez aplikację mobilną!
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w Raiffeisen Digital Bank?
  Tak. Weryfikacja tożsamości klienta jest przeprowadzana w trakcie wideorozmowy z konsultantem. Jest to więc kredyt na selfie.
  Jak długo się czeka na kredyt w Raiffeisen Digital Bank?
  Kredyt gotówkowy Raiffeisen (marka Raiffeisen Centrobank AG) można otrzymać nawet w kilkanaście minut! Proces ubiegania się o pożyczkę jest prawie całkowicie zautomatyzowany. Jedyny kontakt z pracownikami banku odbywa się podczas jednorazowej rozmowy online.

  Opinie o Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank

  A
  Opinia od:
  Adrian

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Jestem pozytywnie zaskoczony, wniosek przez aplikację, rozmowa na video z konsultantem, nie trzeba się nawet ruszać z domu. Wystarczy dowód i poświadczenie dochodów. Kredyt na 30tys. dostałem bez żadnego problemu. Polecam2022-12-09 15:59:03
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Produkty Raiffeisen Digital Bank

  Kredyt gotówkowy w Raiffeisen Digital Bank

  Podobne produkty