Bonus

8% na lokacie

Lokata z Funduszem V w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska już piąty raz oferuje promocję Lokaty z Funduszem. Załóż Lokatę z Funduszem i zyskaj nawet 8% dla swoich środków. Otwórz nową lokatę i skorzystaj z atrakcyjnej promocji już dziś. Promocja trwa od 25 stycznia 2023 roku do 29 grudnia 2023.

Lokata z Funduszem V - Co to za promocja?

Santander Bank Polska oferuje już piątą edycję promocji Lokata z Funduszem. Jest to promocja, która daje wyjątkowo wysokie oprocentowanie lokowanych środków 8% na lokacie 3 miesięcznej w banku Santander Bank Polska. Dowiedz się, jak wyglądają warunki uczestnictwa w promocji. Maksymalna kwota lokaty to 400 000 złotych. Lokatę można otworzyć jedną i jest to lokata nieodnawialna.

Lokata z Funduszem V - Kto może wziąć udział w promocji?

Aby wziąć udział w promocji należy być posiadaczem konta w banku Santander Bank Polska. Konto można otworzyć w celu skorzystania z promocji. DO wzięcia udziału w promocji Lokata z Funduszem należy być obywatelem Polski i mieć ukończone 18 lat.

Lokata z Funduszem V - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby skorzystać z promocji Santander Bank Polska - Lokata z Funduszem V, w pierwszej kolejności musimy złożyć w banku zlecenie nabycia jednostek uczestnictwa dowolnego funduszu inwestycyjnego, z zachowaniem minimalnej kwoty inwestycji dla danego funduszu. Następnie, w oddziale banku należy założyć Lokatę z Funduszem. Lokata jest 3-miesięczna, a maksymalna ilość środków na lokacie to 400 000 złotych. Jednak oprocentowaniem promocyjnym, czyli 8% w skali roku przez cały okres lokowania, objęte będą tylko środki w kwocie, nie przekraczającej kwoty nabycia jednostek funduszu. Oznacza to tyle, że na lokatę wpłacić możemy tyle, ile zainwestowaliśmy w fundusz. Wszystkie środki powyżej tej kwoty objęte będą oprocentowaniem standardowym. Fundusz należy nałożyć minimum dzień przed otwarciem lokaty.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

28.12.2023

Bonus

Oprocentowanie 8% w skali roku

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5