Bonus

Brak prowizji

Pożyczka bez prowizji w Velobank!

Velobank rozpoczął nową akcję promocyjną w ramach której otrzymasz kredyt gotówkowy bez prowizji na prezenty duże i małe! Umowa pozwala na zdobycie do 200 000 zł na okres kredytowania do 10 lat.

Czym jest kredyt na prezenty duże i małe?

Kredyt w Velobanku to szansa na dofinansowanie od 2 000 do 200 000 zł z okresem spłaty od 3 do 120 miesięcy. W ramach nowej promocji “na prezenty duże i małe” kredytobiorcy nie zapłacą prowizji, korzystając z tej usługi. W ten sposób RRSO zobowiązania będzie wynosić 13,20%. Promocyjne finansowanie dostępne jest razem z opcjonalnym ubezpieczeniem.

Brak prowizji tylko z VeloKontem

Głównym warunkiem skorzystania z prowizji jest brak umów kredytowych z Velobank przez ostatnie 6 miesięcy. Dotyczy to również umów zawiązanych z jego poprzednikiem, Getin Bankiem.

Jeżeli kwalifikujesz się do promocji, możesz z niej skorzystać, jeśli wyrazisz zgodę na dodatkowe warunki promocji. Chodzi tu przede wszystkim o założenie lub posiadanie konta w Velobanku. Na rachunek należy przelewać 2 000 zł miesięcznie oraz wykonywać przynajmniej 5 transakcji kartą lub BLIKiem. Naturalnie, promocja wymaga również udzielania zgody na działania marketingowe.

Jak otrzymać promocyjny kredyt bez prowizji?

Aby skorzystać z oferty należy wejść na stronę internetową Velobanku, a tam przejść do oferty promocyjnej w dziale kredyty. Tam należy zejść w dół strony, aż do nagłówka “Masz dodatkowe Pytania?”. Z tego miejsca możesz zadzwonić do banku lub wypełnić formularz kontaktowy aby doradca osobiście do ciebie oddzwonił. Z nim uzgodnisz warunki kredytu oraz sposób podpisania umowy. Z oferty można skorzystać również w placówce banku.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

do odwołania

Bonus

Pożyczka bez prowizji

Dla kogo

Dla nowych i stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5