Bonus

Oprocentowanie 8%

Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w VeloBank

VeloBank oferuje promocję do Elastycznego Konta Oszczędnościowego! Zyskaj 8% w skali roku na 92 dni dla nowych środków i zacznij zarabiać na oszczędzaniu już dziś. Dowiedz się, jak wyglądają warunki promocji i zyskaj 8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym od VeloBank.

Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym - Co to za promocja?

VeloBank oferuje szansę na uzyskanie atrakcyjnego oprocentowania w wysokości 8% dla nowych środków na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym. Oprocentowanie obowiązywać będzie jedynie dla nowych środków przed okres 92 dni.

Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym - Kto może wziąć udział w promocji?

Z promocji skorzystać mogą klienci VeloBanku, którzy posiadali w VeloBank przed dniem 12 stycznia 2023 roku Konto Osobiste oraz Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Oprocentowanie obejmuje jedynie nowe środki, które pojawią się na koncie najwcześniej po zaakceptowaniu warunków promocji.

Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Aby wziąć udział w promocji, najpóźniej w dniu 12 stycznia 2023 roku należy być posiadaczem Konta Osobistego oraz Elastycznego Konta Oszczędnościowego. Warunki są proste. Promocyjne oprocentowanie liczone jest tylko dla nowych środków, które pojawiły się nie wcześniej, niż w dniu przystąpienia do promocji. Nowe środki to każda kwota środków, która pojawiła się na koncie po zaakceptowaniu warunków promocji. Nic więcej nie trzeba robić, wystarczy wpłacić środki i cieszyć się oprocentowaniem w wysokości 8% przez najbliższe 92 dni.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

04.02.2023

Bonus

Oprocentowanie 8% w skali roku

Dla kogo

Dla stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie