Bonus

Oprocentowanie 8%

Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w VeloBank

VeloBank oferuje promocję do Elastycznego Konta Oszczędnościowego! Zyskaj 8% w skali roku na 92 dni dla nowych środków i zacznij zarabiać na oszczędzaniu już dziś. Dowiedz się, jak wyglądają warunki promocji i zyskaj 8% na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym od VeloBank.

Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym edycja 5 - Co to za promocja?

VeloBank oferuje podwyższone, promocyjne oprocentowanie dla nowych środków wpłaconych na Elastyczne Konto Oszczędnościowe. Zyskaj 8% w skali roku dla nowych środków do kwoty 200 000 złotych, lub 6% w skali roku dla środków powyżej 200 000 złotych, do maksymalnie 400 000 złotych.

Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym edycja 5 - Kto może wziąć udział w promocji?

Aby skorzystać z promocji wystarczy być posiadaczem Elastycznego Konta Oszczędnościowego, które wcześniej nie brało udziału w żadnej edycji promocji. Do tego konieczne będzie zaakceptowanie zgód marketingowych. Finalnie należy zapewnić nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym.

Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym edycja 5 - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Wystarczy być posiadaczem Elastycznego Konta Oszczędnościowego w VeloBanku, które nie brało udziału w żadnej wcześniejszej edycji promocji. Do tego niezbędne będzie zaakceptowanie zgód marketingowych. Nie trzeba mieć nawet podstawowego rachunku bankowego, aby skorzystać z promocyjnego oprocentowania. Wystarczy zapewnić w okresie trwania promocji, wpływ nowych środków na Elastyczne Konto Oszczędnościowe i cieszyć się promocyjnym oprocentowaniem przez 92 dni. Promocja obowiązuje od 7.04.2023 do 1.06.2023 roku.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

31.05.2023

Bonus

Oprocentowanie 8% w skali roku

Dla kogo

Dla stałych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5