Ranking kont walutowych - czerwiec 2023

Ranking kont walutowych - czerwiec 2023
Ranking kont walutowych - czerwiec 2023
Ranking kont walutowych - czerwiec 2023

Sprawdź pozostałe rankingi:

Ranking kont walutowych ma Ci pomóc w wyborze banku, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Sprawdź gdzie uzyskasz najlepsze warunki wymiany i płatności w obcych walutach! Załóż rachunek już teraz!

Konto walutowe od PKO BP to najlepsza oferta na rynku

W ramach oferty konta walutowego PKO można skorzystać z dostępu do aż 9 walut: EUR, GBP, USD, CHF, DKK, NOK, SEK, CZK oraz HUF! W ramach konta PKO można wymieniać pieniądze w kantorze online a także płacić w różnych walutach bez dodatkowych kosztów przewalutowania.

Konto wielowalutowe PKO może być darmowe, pod warunkiem skorzystania z karty wielowalutowej - warunek jest bardzo prosty. Wszystkie swoje rachunki poprowadzisz wygodnie z pomocą aplikacji mobilnej oraz karty wielowalutowej.

Dodatkowo konto walutowe PKO zapewnia:

  • 0 zł za przelewy zagraniczne / walutowe pod warunkiem jednej transakcji walutową w kantorze,
  • brak przewalutowania za płatności w walucie rachunku,
  • wymiana walut po atrakcyjnym kursie w kantorze internetowym,
  • konto walutowe również dla najmłodszych klientów banku, w wieku min. 13 lat.

mBank z eKontem walutowym na drugim miejscu rankingu kont walutowych!

Konto walutowe od mBank to świetna oferta, która umożliwia gromadzenie pieniędzy i przeprowadzanie transakcji w aż 10 walutach: EUR, USD, CHF, GBP, JPY, NOK, SEK, CZK, DKK oraz HUF. Założenie i korzystanie z eKonta Walutowego jest całkowicie darmowe! Pieniądze łatwo i szybko wymienisz na inne waluty w kantorze online, po korzystnym kursie dla klientów mBank.

W ramach oferty standardowej eKonta walutowego klient ma do dyspozycji: lokaty walutowe - możliwość odkładania pieniędzy w różnych walutach na procent, usługę wielowalutową - płać jedną kartą w we wszystkich swoich walutach, przelewy walutowe oraz możliwość wpłat i wypłat gotówki w EUR i USD w placówkach bankowych.

Trzecia pozycja rankingu - Konto walutowe Alior Bank

Alior proponuje rachunek walutowy w jednej z czterech walut: EUR, USD, CHF lub GBP, który otworzysz za darmo! Prowadzenie konta również jest bezpłatne, a jedyna stała opłata dotyczy karty walutowej. Jeśli jednak skorzystasz z usługi wielowalutowej, Alior Bank nie naliczy żadnej opłaty do konta!

Jakie zalety posiada oferta Alior Bank? Całodobowy dostęp do konta przez serwis internetowy lub aplikację mobilną. Bezpłatne korzystanie z bankomatów Alior Banku oraz sieci Euronet i PlanetCash. Szybka wymiana pieniędzy w kantorze online na korzystnych warunkach w ramach Autodealing, z dostępem do ciekawych promocji i konkursów.