Bonus

8,1% na lokacie

Lokata z Premią w Toyota Bank

Toyota Bank ma do zaoferowania promocję, w której możesz zyskać do 300 złotych za otworzenie lokaty. Wystarczy założyć Lokatę z Premią, ulokować odpowiednią ilość środków i można cieszyć się dodatkową gotówką. Dowiedz się, jak zyskać dodatkowe środki dzięki Lokacie z Premią w Toyota Banku.

Lokata z Premią - Co to za promocja?

Osoby posiadające konto osobiste w Toyota Bank mogą skorzystać z oferty Lokata z Bonusem. Promocja obejmuje Lokatę Sprint. Wpłacając odpowiednią ilość środków możemy zyskać jednorazowy bonus w postaci 300 złotych oraz atrakcyjne oprocentowanie lokaty - 8,1% w skali roku.

Lokata z Premią - Kto może wziąć udział w promocji?

Z oferty skorzystać mogą jedynie klienci Toyota Banku, którzy posiadają umowę rachunku osobistego, podpisaną najpóźniej w dniu 11 grudnia 2022 roku. Warunkiem koniecznym jest utworzenie Lokaty Sprint objętej warunkami promocji.

Lokata z Premią - Co trzeba zrobić, aby dostać całą nagrodę?

Z promocji skorzystać mogą osoby posiadające na dzień 11.12.2022 konto w Toyota Bank, a w okresie od 12.12.2022 do 31.01.2023 otworzą Lokatę Sprint na 180 dni. Jeśli suma środków wpłaconych na lokatę wyniesie odpowiednią kwotę, otrzymamy jednorazowy bonus w postaci dodatkowych środków. Wygląda to następująco:

  • Dla sumy środków od 25 000 złotych otrzymamy bonus 200 złotych,
  • Dla sumy środków od 35 000 złotych otrzymamy bonus 250 złotych,
  • Dla sumy środków od 45 000 złotych otrzymamy bonus 300 złotych.

Dodatkowym bonusem dla uczestników promocji jest atrakcyjne oprocentowanie w wysokości 8,1% w skali roku na Lokacie Sprint na 180 dni. Środków nie można z lokaty wycofać do końca trwania okresu lokowania, w przeciwnym razie utracimy i bonus gotówkowy i bonus w postaci oprocentowania. Lokata nie odnawia się automatycznie.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.01.2023

Bonus

300 złotych oraz oprocentowanie 8,1%

Dla kogo

Dla klientów Toyota Bank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie