Bonus

300 zł w punktach

300 zł w punktach Bezcenne Chwile z kartą Grupy BPS

Grupa BPS powraca z najnowszą promocją „Z naszym Bankiem stać Cię na więcej”. Wystarczy sięgnąć po kartę kredytową lub debetową banku, zarejestrować ją w programie Mastercard Bezcenne Chwile i aktywnie z niej korzystać przez 3 miesiące, aby otrzymać nagrodę. Na klientów czeka 24 000 punktów programu, o wartości 300 zł! Warto się pospieszyć, bo pula nagród jest ograniczona.

24 000 punktów Bezcenne Chwile z kartą BPS - co to za promocja?

Grupa BPS zachęca do podpisywania umów na karty kredytowe i debetowe ze swojej oferty. Teraz sięgając po taki środek płatniczy czeka nas bonus w postaci powitalnych punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile. Będziemy musieli zarejestrować w nim kartę i wykonywać nią płatności na kwotę 100 zł miesięcznie. W każdym z 3 pierwszych miesięcy po otrzymaniu karty, za spełnienie tego warunku, otrzymamy 8000 punktów. Łącznie jest więc do zdobycia aż 24 000 punktów, co jest równowartością 300 zł, które możemy wymienić na atrakcyjne nagrody.

Kto może wziąć udział w promocji Grupy BPS?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich klientów Grupy BPS, którzy podpiszą umowę na kartę płatniczą w trakcie jej trwania. Wyłączone są osoby, które zrezygnują z karty po 31 stycznia 2023 roku i będą chciały założyć nową.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 300 zł w punktach kartą BPS?

Zasady udziału w promocji „Z naszym Bankiem stać Cię na więcej” są bardzo proste. By otrzymać 24 000 punktów Bezcenne Chwile należy:

  1. Do 20.06.2023 r. podpisać z bankiem z Grupy BPS umowę na kartę płatniczą lub debetową Mastercard. Pula nagród jest ograniczona - w promocji weźmie udział tylko 4486 nowych umów.
  2. W ciągu 3 dni od aktywacji karty należy przystąpić do programu Mastercard Bezcenne Chwile i zarejestrować w nim nową kartę.
  3. W kolejnych 3 miesiącach następujących po tym, w którym otrzymaliśmy kartę, wykonać nią transakcje bezgotówkowe na łączną, miesięczną kwotę min. 100 zł.
  4. W ciągu 14 dni po zakończeniu miesiąca, w którym spełnimy ten warunek otrzymamy 8000 punktów na nasze konto Bezcenne Chwile. Łącznie można więc zdobyć ich aż 24 000, co jest równowartością 300 zł!
Szczegóły promocji
Bank
Termin

19.06.2023

Bonus

24000 punktów Bezcenne Chwile o wartości 300 zł

Dla kogo

Klienci banku, którzy podpiszą nową umowę na kartę płatniczą

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5