Bonus

Niższy koszt kredytu

Promocja dobiegła końca

Wiosna u siebie z ING Bank Śląski!

W nowej promocji kredytu hipotecznego “Wiosna u siebie” Bank ING oferuje nawet 1 500 000 zł na zakup mieszkania. Pieniądze udzielane są z niższą ratą oraz bez prowizji na okres spłaty do 35 lat.

Na czym polega wiosna u siebie z ING?

Wiosna u siebie to regularnie powracająca promocja banku ING. W ramach oferowanego dofinansowania kredytobiorcy mogą otrzymać nawet 1 500 000 zł z niższą marżą oraz niższą prowizją. Promocyjny kredyt dostępny jest w dwóch wariantach, dzięki czemu możesz wybrać opcję, która lepiej spełnia twoje potrzeby:

  • Idę na swoje — łatwy start z oprocentowaniem stałym 8,19% oraz prowizją 0%
  • Idę na swoje — lekka rata z oprocentowaniem stałym 8,13% oraz prowizją 1,50%

Wystarczy dołączyć do rodziny

Promocja dostępna jest dla każdego, kto posiada, lub jest gotowy założyć konto osobiste w mBanku. Zostanie ono wykorzystane do spłaty zobowiązania, a kredytobiorca musi wpłacać na nie minimum 2 000 zł miesięcznie. Ponadto zobowiązanie należy ubezpieczyć.

W jaki sposób otrzymam kredyt hipoteczny od ING?

Kredyt hipoteczny w ING otrzymasz z porozumieniem banku. Możesz odwiedzić jeden z oddziałów lub wypełnić formularz kontaktowy i poczekać na telefon. Wspólnie z pracownikiem banku wykonacie wniosek kredytowy. Zostaniesz również poinformowany jakie dokumenty należy dostarczyć oraz jak możesz je pozyskać.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

27.05.2023

Bonus

Niższa prowizja i marża

Dla kogo

Dla nowych i obecnych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5