Bonus

300 zł

300 zł na Allegro za Przejrzystą kartę kredytową w PKO BP

Bank PKO BP właśnie ogłosił pierwszą promocję powiązaną z nowym produktem - Przejrzystą kartą kredytową. Teraz za sięgnięcie po nią i wykonanie transakcji na kwotę 300 zł możemy otrzymać bon, do wydania w serwisie Allegro, również o wartości 300 zł. Konieczne będzie założenie rachunku osobistego w PKo BP, jeżeli jeszcze go nie posiadamy. Warto się pospieszyć, bowiem pula nagród jest ograniczona.

300 zł na Allegro z kartą PKO BP - co to za promocja?

PKO BP postanowił promować swoją najnowszą kartę kredytową o nazwie Przejrzysta. Jeżeli zdecydujemy się na sięgnięcie po nią i wydamy za jej pośrednictwem 300 zł, to możemy odzyskać tę kwotę w postaci bonu do serwisu Allegro. Konieczne będzie też skorzystanie z bankowości internetowej, więc promocja skierowana jest do aktualnych klientów banku lub tych, którzy zdecydują się na założenie w nim konta osobistego.

Kto może wziąć udział w promocji PKO BP?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich klientów PKO BP oraz tych, którzy dopiero założą w nim konto osobiste. Konieczna jest tez wystarczajaca zdolność kredytowa, jak przy każdej karcie kredytowej. Nie ma za to żadnego okresu karencji, a posiadanie innych kart wydanych przez bank nie odbiera nam prawa uczestnictwa w promocji.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 300 zł do Allegro z kartą PKO BP?

Zasady udziału w promocji PKO BP są bardzo proste, a wymagane progi niskie. By otrzymać bon do serwisu Allegro o wartości 300 zł należy:

  1. Posiadać dostęp do bankowości internetowej PKO BP. Jeżeli jeszcze nie jesteśmy klientem banku, to konieczne będzie założenie w nim konta osobistego.
  2. Do 15.05.2023 roku należy podpisać umowę o Przejrzystą kartę kredytową i wyrazić zgodę na kontakty marketingowe.
  3. Także do 15.05.2023 musimy zarejestrować swoją kartę w promocji, co zrobimy w aplikacji mobilnej IKO.
  4. Do 9.06.2023 rok musimy wykonać kartą transakcje na kwotę min. 300 zł.
  5. Jeżeli spełnimy ten warunek, to do 7.07.2023 roku otrzymamy bon Allegro o wartości 300 zł. Znajdziemy go również w aplikacji IKO. Pula nagród jest ograniczona do 5300 kodów, więc warto się pospieszyć.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

14.05.2023

Bonus

Bon Allegro o wartości 300 zł

Dla kogo

Dotychczasowi klienci banku

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5