Bonus

Brak prowizji

Promocja dobiegła końca

Kieruj się na marzenia z Citibankiem

Do końca kwietnia Citibank Handlowy oferuje pożyczki gotówkowe bez prowizji do kwoty 150 000 zł. Promocja skierowana jest do nowych klientów.

Czym jest oferta “Kieruj się na marzenia”?

Kieruj się na marzenia to najnowsza promocja w ofercie banku Citi Handlowego. W ramach oferty klienci mogą wnioskować o kredyt na maksymalnie 150 000 zł z RRSO 12,69%. Kredyt udzielany jest na okres od 9 do 60 miesięcy. Klienci nie płacą za kredyt prowizji — obowiązuje ich wyłącznie oprocentowanie zmienne 11,99%.

Nowi klienci zwolnieni z prowizji

Oferta kredytu gotówkowego na 150 000 zł dostępna jest dla każdego. Jednakże tylko nowi klienci banku nie zapłacą prowizji od zobowiązania. Jednym z warunków promocji jest również założenie konta w CitiBanku. Bank zastrzega również, że kredyty w promocji będzie udzielany na podstawie oceny zdolności kredytowej klienta.

Jak otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy?

Do skorzystania z promocji należy nawiązać kontakt z bankiem. Zrobisz to poprzez wypełnienie wniosku kontaktowego na stronie oferty. Pracownik banku oddzwoni do ciebie ze szczegółami oferty i wspólnie ustalicie dokładne warunki twojego kredytu.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.05.2023

Bonus

Kredyt bez prowizji

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5